Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl)

Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

... Vondruška, Vlastimil, 1955- Vydáno: ([2016]) Kapitán Nemo 2 ... Krev na kapradí - Vlastimil Vondruška - Megaknihy.cz ... . Rozkazy z éteru 50.00 Kč; Statečný partyzán 30.00 Kč; Černý kohoutek 50.00 Kč; Pavel Kopáček 1 350.00 Kč; Krev na kapradí. Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky 100.00 Kč Krev na kapradí, MOBA, Brno 2013, povídky s Oldřichem z Chlumu doplněné o středověké soudničky. Ještě že nejsem kat, MOBA, Brno 2014, historický detektivní román na motivy stejnojmenné divadelní hry. Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky ... ... Vlastimil Vondruška: Krev na kapradí levně | Mobilmania zboží ... . Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky ... Dáma na pavlači a jiné soudničky 50.00 K ... Antikvariát s levnými knihami na prodej. Zakupte velice levné a zajímavé knihy. Skvělý dárek pro své známe. Tyto knihy udělají největší radost. najdete zde pouze pěkné knihy. Krev na kapradí / Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky: Vondruška Vlastimil: MP3: Krev na lopuchu: Vondruška Vlastimil: CD, MP3: Křišťálový klíč I. / Falknovská huť: Vondruška Vlastimil: MP3: Letopisy královské komory / Plzeňské mordy: Vondruška Vlastimil: MP3: Letopisy královské komory I. / Plzeňské ......

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
6,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl).pdf

POPIS

Kniha navazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá se ze dvou částí. V té první je osm příběhů, v nichž jako hlavní vyšetřovatel vystupuje Oldřich z Chlumu a jeho pomocníci panoš Ota a velitel Diviš, ale také jeho manželka Ludmila z Vartemberka. Všechny příběhy nesou pečeť originálního myšlení Oldřicha z Chlumu, který se snaží nejen potrestat zločince, ale současně hledá opravdovou a nefalšovanou spravedlnost. To samozřejmě vede často k nečekanému rozuzlení příběhů. Druhá část knihy obsahuju deset středověkých soudniček, inspirovaných skutečnými zločiny.

Chcete si přečíst knihu?Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY