Management cestovních kanceláří a agentur

Management cestovních kanceláří a agentur - Milan Kittner, | I15cajalco.com

...dynamickým vývojem a jeho další vývoj je ovlivněn zejména technologickými trendy a legislativním prostředím ... Management cestovnich kancelari a agentur monika palatkova ... ... . Management cestovních kanceláří a agentur, Management ubytovacích zařízení 1. Vznik cestovních kanceláří. Emigrační kanceláře. Thomas Cook a jeho přínos pro organizovaný cestovní ruch. Procesy vývoje CK a CA ve světě i na našem území až do současnosti. 2. Názory našich čtenářů, které najdeš v recenzích destinací, hotelů, cestovních kanceláří, či v cestop ... PDF Management cestovních kanceláří a agentur ... . Názory našich čtenářů, které najdeš v recenzích destinací, hotelů, cestovních kanceláří, či v cestopisech nebo v diskuzním fóru, nepředstavují názor redakce MAHALO.cz. Vyhrazujeme si právo texty a fotky, které budou vulgární, urážející či jinak morálně nevhodné, bez upozornění smazat. Nezávislý katalog cestovních kanceláří a agentur. Vyberte si cestovku dle recenzí klientů, destinací, regionů působnosti. Hledáte Management cestovních kanceláří a agentur od Monika Palatková,Eva Mráčková,Milan Kittner,Ondřej Kašťák,Josef Šesták? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Na trhu ojedinělá publikace se soustředí na tři klíčové oblasti spojené s management cestovních kanceláří a agentur. Je určena jak studentům turismu, tak pracovníkům CK a agentur. První část knihy se věnuje legislativní úpravě činnosti cestovních kanceláří a agentur, a to i v návaznosti na legislativu evropskou ... Elektronická kniha Management cestovních kanceláří a agentur Ondřěj Kašťák, Milan Kittner, Eva Mráčková, Monika Palatková, Josef Šesták - Management ... Otevřít stranu 99 Pokud si chcete být jistější, doporučujeme výběr některé z větších agentur či cestovních kanceláří. Recenze. Než objednáte zájezd, přečtěte si recenze na hotel, ve kterém se chystáte ubytovat. Zkuste si najít aktuální fotografie, projít si hodnocení i u jiných cestovek nebo třeba na Bookingu či webové stránce ... Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) také v pátek ráno vyzvala cestovní kanceláře, aby dočasně uzavřely provozy a vytvořily přes klienty tlak na vládu. Šíření nákazy podle AČCKA ovlivní celou letošní sezonu a možná i následující. Management cestovních kance...

INFORMACE

AUTOR
Milan Kittner,
DIMENZE
9,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Management cestovních kanceláří a agentur.pdf

POPIS

Na trhu ojedinělá publikace se soustředí na čtyři klíčové oblasti spojené s managementem cestovních kanceláří a agentur. Je určena jak studentům turismu, tak pracovníkům cestovních kanceláří a agentur. První část knihy se věnuje legislativní úpravě činnosti cestovních kanceláří a agentur, a to i v návaznosti na legislativu evropskou, zejména pokud jde o ochranu spotřebitele. Druhá část je zaměřena na teoretická východiska a funkční pojetí managementu aplikovaného na cestovní kancelář. Procesní řízení cestovní kanceláře a agentury je předmětem třetí části a soustředí se na proces nákupu služeb, jejich kompletaci, stanovení ceny, distribuci i komunikační podporu. Sestavení základního podnikatelského plánu cestovní kanceláře je prezentováno v kapitole čtvrté ve formě případové studie. Publikace je doplněna příklady z praxe.

Chcete si přečíst knihu?Management cestovních kanceláří a agentur ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Kittner,. Číst Management cestovních kanceláří a agentur Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY