Magie semínek Chia: Léčivé jídlo starých indiánů

Magie semínek Chia: Léčivé jídlo starých indiánů - James F. Sheer | I15cajalco.com

...Ameriky a jihu Severní Ameriky ... MAGIE SEMÍNEK CHIA, Léčivé jídlo starých indiánů, Návrat ke koře-nům, autora Jamese F ... E-kniha: Magie semínek Chia - James F. Sheer | Knihy.ABZ.cz ... . Scheera. V ná-sledující ukázce z této knihy se dovíte, o jakou potravinu se vlastně jedná. * * * Jedním z nejlépe střežených tajemství v oblasti výživy jsou semínka pouštní rostliny jménem chia. Jsou to drobná Objednávejte knihu Magie semínek Chia - Léčivé jídlo starých indiánů v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Magie semínek Chia - léčivé jídlo starých indiánů. ... PDF Semínka chia - léčivé jídlo starých indiánů ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Magie semínek Chia - léčivé jídlo starých indiánů. Tomáš Rýdel ... Těm byla semínka Chia dokonalým zdrojem energie a živin, díky nimž si zachovávali pevné zdraví. Autor se zabývá po všech stránkách prospěšnými vlastnostmi semínek Chia, jejich pěstováním i praktickým využitím v potravinářství. ... Magie semínek Chia - Léčivé jídlo starých indiánů - James F. Sheer. Autor, jenž je sám odborníkem na zdraví a výživu a autorem několika světových... Magie semínek CHIA - léčivé jídlo starých indiánů James Scheer je odborníkem na zdraví a výživu a autorem asi 20 knih a několika bestsellerů týkajících se zdraví a výživy. Nám ve své nové knize Magie semínek Chia představuje starobylou potravinu, kterou znali již původní obyvatelé Střední Ameriky a jihu Severní ... Autor, jenž je sám odborníkem na zdraví a výživu a autorem několika světových bestsellerů týkajících se tohoto tématu, nám ve své nové knize Magie semínek Chia představuje starobylou potravinu, která byla známá původním obyvatelům Střední Ameriky a jihu Severní Ameriky, Indiánům různých kmenů a Azkékům. Těm byla semínka Chia dokonalým zdrojem energie a ... Magie semínek Chia léčivé jídlo starých indiánů - návrat ke kořenům James F. Scheer. Moje hodnocení Hodnotili 2 uživatelé ... Magie semínek Chia. Pokračovat v náku...

INFORMACE

AUTOR
James F. Sheer
DIMENZE
11,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Magie semínek Chia: Léčivé jídlo starých indiánů.pdf

POPIS

Autor, jenž je sám odborníkem na zdraví a výživu a autorem několika světových bestsellerů týkajících se tohoto tématu, nám ve své knize představuje starobylou potravinu, která byla známá původním obyvatelům Střední Ameriky a jihu Severní Ameriky, Indiánům různých kmenů a Azkékům. Těm byla semínka Chia dokonalým zdrojem energie a živin, díky nimž si zachovávali pevné zdraví. Autor se zabývá po všech stránkách prospěšnými vlastnostmi semínek Chia, jejich pěstováním i praktickým využitím v potravinářství. Součástí knihy je i soupis receptů. Čtenář má tak možnost vyzkoušet nová jídla a současně i zlepšit své zdraví.

Chcete si přečíst knihu?Magie semínek Chia: Léčivé jídlo starých indiánů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James F. Sheer. Číst Magie semínek Chia: Léčivé jídlo starých indiánů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY