Černoch s bílým srdcem

Černoch s bílým srdcem - Arthur Japin | I15cajalco.com

... se v polovině osmdesátých let potkal s dávným přítelem, který se právě vrátil z Ghany ... Vakát - 27 Photos - Local Business - Tkalcovská 874/3a ... ... . Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Černoch s bílým srdcem. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Černoch s bílým srdcem. JAPIN Arthur. Info: Vakát, 2012 (1.) - váz., 400 str. Z nizozem. přel. V. ter Hrmsel Havlíková EAN: ... Arthur Japin (1956) patří k nejlepším současným nizozemským prozaikům. Úspěch zaznamenal již jeho první román Černoch s bílým srdcem (1997), přeložený dosu ... transakce - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Úspěch zaznamenal již jeho první román Černoch s bílým srdcem (1997), přeložený dosud do jedenácti jazyků. Román Nádherná vada (2003), považovaný za jeho dosud nejlepší dílo, byl r. 2004 vyznamenán prestižní cenou Libris-prijs. Černoch s bílým srdcem autor: Japin Arthur doporučená cena: 399 K ... Černoch s bílým srdcem-- autor: Japin Arthur Ovládnutí a převzetí firem-- autor: Smrčka Luboš Company Control and Takeovers As a Growth Strategy-- autor: Smrčka Luboš, Plaček Jan Daně v účetnictví-- autor: Skálová Jana ÚZ 1320 Informace, eGovernment Lucie Smolka Fruhwirtová Mgr. (1979) absolvovala studium české a nizozemské filologie na FF UP. V roce 2002 byla přijata k doktorskému studiu v oboru teorie literatury a připravuje disertační práci o recepci nizozemské literatury v Čechách po roce 1948. Vakát, Brno, Czech Republic. 161 likes · 2 were here. brněnské nakladatelství Černoch s bílým srdcem autor: Japin Arthur doporučená cena: 399 K ... černoch s bílým srdcem arthur .. Externí: bankéři arthur hailey: jaroslav seifert bílým šátkem .. Modlitba srdcem Jan Konfršt: arthur a maltazardova pomsta o.. rybí polévka s bílým vínem: sofie králová - srdcem proti r.. muž se srdcem kovboje text: koktejlová s bílým rumem: rostliny s bílými květy: správně vidíme jen ... Černoch s bílým srdcem Arthur Japin V roce 1837 posílá panovník afrického kmene Ašantů svého syna a synovce holandskému králi Vilémovi I. jako zástavu, když s Holanďany uzavírá smlouvu, jíž umožňuje naverbování svých poddaných do nizozemské ... Černoch s bílým srdcem. Než shořím. Jihomoravské vaření s vínem. Sex, smrt a manželství ... Anděl červený s bílým srdcem - 16*15*30 cm . Anděl červený s bílým srdcem - 16*15*30 cmRozměry: 16x15x30 cmMateriál: polyrezinKrásný anděl s křídly, který upoutá vaší pozornost, jakmile ho spatříte. Anděl bude krásným doplňkem na komodě, poličce nebo kdekoliv jinde. CD: Docela obyčejné p...

INFORMACE

AUTOR
Arthur Japin
DIMENZE
9,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Černoch s bílým srdcem.pdf

POPIS

V roce 1837 posílá panovník afrického kmene Ašantů svého syna a synovce holandskému králi Vilémovi I. jako zástavu, když s Holanďany uzavírá smlouvu, jíž umožňuje naverbování svých poddaných do nizozemské východoindické armády. Pro dva malé černošské prince se tak se dne na den zcela změní svět. A každý z nich se s tím vyrovnává po svém – jeden se usilovně snaží stát Evropanem a vytěsnit svou minulost, zatímco druhý zůstává tvrdošíjně věrný své africké identitě. Tragická osamělost obou hrdinů, která je v jejich novém životě všudypřítomná, jejich osud outsiderů, otázka vlastní lidské hodnoty a konflikt mezi touhou být sám sebou a snahou přizpůsobit se okolí jsou hlavní témata, jež autor na pozadí tohoto příběhu s rozvíjí. Činí tak s hlubokou empatií a nesmírnou lidskostí.

Chcete si přečíst knihu?Černoch s bílým srdcem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arthur Japin. Číst Černoch s bílým srdcem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY