Víla Větrnka

Víla Větrnka - Lenka Rožnovská | I15cajalco.com

...Černovlasá vílí holčička s borůvkovýma očima pečuje o svou kouzelnou louku a její obyvatele ... Víla Větrnka - Lenka Rožnovská - Megaknihy.cz ... . A protože její tatínek je dobrodruh vítr Větroplach, má i Větrnka kurážné srdce a nikomu neodepře svou pomoc s kapkou kouzla. Vílí příběhy Lenky Rožnovské očarují děti předškolního … 1983 - 1995. Společné výstavy s výtvarníky Frýdecko-Místecka a Ostravy. 2003. Siloe Ostrava . 2004. Siloe Ostrava Palác knihy Luxor Praha Galerie Cesty ke světlu Praha Víla Větrnka. Vydalo n ... Víla Větrnka - Lenka Rožnovská - Megaknihy.cz ... . 2004. Siloe Ostrava Palác knihy Luxor Praha Galerie Cesty ke světlu Praha Víla Větrnka. Vydalo nakladatelství Grada Edice: Pohádkové čtení. Autorka: Lenka Rožňovská Ilustrace: Anna Šmalcová Počet stran: 64 Formát: 17×24 cm ISBN: 978-80-247-4462-9 Vyšlo: 27.11.2012. Knihu Víla Větrnka si můžete objednat například zde. Prolistujte si knihu - zde. Spisovatelka a pedagožka Lenka Rožnovská (* 1972) se věnuje knižní tvorbě převážně pro děti předškolního a mladšího školního věku....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
7,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Víla Větrnka.pdf

POPIS

Do kapičky rosy na jitrocelovém listu foukl vánek a narodila se víla Větrnka. Černovlasá vílí holčička s borůvkovýma očima pečuje o svou kouzelnou louku a její obyvatele. A protože její tatínek je dobrodruh vítr Větroplach, má i Větrnka kurážné srdce a nikomu neodepře svou pomoc s kapkou kouzla. Vílí příběhy Lenky Rožnovské očarují děti předškolního i mladšího školního věku, stejně jako křehké snové ilustrace Anny Šmalcové.

Chcete si přečíst knihu?Víla Větrnka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Víla Větrnka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY