Citlivá místa

Citlivá místa - Anna Gavalda | I15cajalco.com

... veledůležitou erotogenní oblast sice považuju rozkrok, ale je fakt, že by člověk neměl odsuzovat něco, co ještě nezná ... Citlivá místa (Travisovi, #3) by Lisa Kleypas ... . Rád zjistím, jestli někde nemám zapomenutá citlivá místa. Hlavně aby je dotyčná objevovala ráda," domnívá se. Kniha Citlivá místa Přidat komentář. FairyD. 2 06. května. Príbeh bol sám o sebe veľmi pekný. ... Citlivá místa (1988) Release Info. Showing all 7 items Jump to: Release Dates (3) Also Known As (AKA) (4) Release Dates Czechoslovakia 1 May 1988: East Germany 28 April 1989: Hungary 13 April 1990 (TV premiere) Also Known As (AKA) (original title) Citlivá místa: East Germany: Neuralgische Punkte: Hungary ... Citlivá místa book. Read 1,777 reviews from the world's largest community for readers. Někdy nalezne člověk pomoc tam, kd ... Sebeobrana - Wikipedie ... ... Citlivá místa book. Read 1,777 reviews from the world's largest community for readers. Někdy nalezne člověk pomoc tam, kde by ji nikdy nehledal.Ella... 3) pokud budeš nucen bránit se, útoč na citlivá místa na těle (koleno, rozkrok, oči, ohryzek, brada, klouby). 4) bojuj nečestně, na ulici ti jde o život, ne o body, či medaile. Externí odkazy. Stránka věnovaná sindefendologii; Česká škola sebeobrany; Roman Kopečný: Sebeobrana a její etické aspekty Citlivá místa Vztah mezi dospívající dcerou a matkou nebývá jednoduchým obdobím v životě ani jedné z nich. Pro Janu Burešovou a její Simonu znamená ale sáhnout si hodně hluboko do svědomí a pátrat po citlivých místech, v nichž je možno odhalit minulost a najít cestu do budoucnosti. Citlivá místa tohoto filmu jsou hudba a Tereza Brodská. Hudba je tragická bez debaty a osmnáctiletá Terezka místy. Dobrá je ovšem syrovost jak vizuální, tak konverzační. Pragmatičnost doktorů a policie je v konfrontaci s osobní tragedií naprosto brutální. (8.1.2015) Citlivá místa, Letošní jubilantka Jana Brejchová a Tereza Brodská v českém psychologickém filmu pátrajícím po kořenech odcizení matky a dce...

INFORMACE

AUTOR
Anna Gavalda
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Citlivá místa.pdf

POPIS

Anna Gavalda se po osmnácti letech od své prvotiny Kdyby tak na mě někdo někde čekal, která ji vzápětí proslavila, vrací s druhou sbírkou povídek. Tentokrát s ještě větším mistrovstvím a empatií líčí osudy sedmi lidí, kteří se snaží udržet si tvář ve své zoufalé realitě, a jimž pak stačí drobná příhoda, jedna „chvilka pravdy“, jež je zasáhne na citlivém místě, aby odhodili masku a odhalili svou zranitelnost a lidskost. Několik žen a mužů se v těchto zlomových okamžicích svěřuje se svými nejniternějšími pocity, samotou, bolestí ze ztráty či touhou po přátelství, ale autorčin soucit i porozumění dá těmto těžce zkoušeným hrdinům poznat i sílu lásky a naději.

Chcete si přečíst knihu?Citlivá místa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Gavalda. Číst Citlivá místa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY