Bílá místa české historie 3

Bílá místa české historie 3 - Jiří Bílek | I15cajalco.com

...jmu (8) Aleje jako součást naší krajiny; Chronologický seznam českých filmů, před rokem 1918/1919 také rakousko-uherských s účastí tvůrců z českých zemí, v letech 1918-1939 a 1945-92/93 filmů československých, v letech 1939-1945 českých a německých s účastí tvůrců z českých zemí ... Bílá místa české historie 3 - Jiří Bílek — Kniha.cz ... . Jiří Bílek: Bílá místa české historie 3 - Pro císaře pána a jeho slávu . Třetí díl ze série knih věnovaných naší starší i novější historii mapujících obecně známé události českých dějin, které však přesto i nadále mají svá "bílá místa". Bílá místa české historie 5. Jiří Bílek. 0.0 z 5 hvězdiček. 399 K ... Jiří Bílek: Bílá místa české historie 2/18. století - Císařovna s pomněnkovýma očima . Druhý díl se věnuje opomíjenému 18. století, shrnuje objektivní poznání i domněnky a legendy. Poznáme detaily zbojnick ... Bílá místa české historie 3 - Knihkupectví Luxor ... . Bílá místa české historie 5. Jiří Bílek. 0.0 z 5 hvězdiček. 399 K ... Jiří Bílek: Bílá místa české historie 2/18. století - Císařovna s pomněnkovýma očima . Druhý díl se věnuje opomíjenému 18. století, shrnuje objektivní poznání i domněnky a legendy. Poznáme detaily zbojnických povstání, představíme si Koniáše, pátera z doby temna, nebude chybět ani Marie Terezie neboli smutná ... Jiří Bílek: Bílá místa české historie 2/18. století - Císařovna s pomněnkovýma očima . Druhý díl se věnuje opomíjenému 18. století, shrnuje objektivní poznání i domněnky a legendy. Poznáme detaily zbojnických povstání, představíme si Koniáše, pátera z doby temna, nebude chybět ani Marie Terezie neboli smutná ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bílek
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá místa české historie 3.pdf

POPIS

Třetí díl ze série historických knih, které mapují zdánlivě poznaná údobí českých dějin v událostech obecně známých, a přesto stále majících svá „bílá místa“. V pěti kapitolách z 19. století se potkáme nejprve s Napoleonem, potom si přiblížíme revoluční rok 1848, vydáme se na císařský dvůr za Františkem Josefem I., nahlédneme do života českých obrozenců a vlastenců a na závěr navštívíme „zrádce národa“ Karla Sabinu, „nešťastného Rigoletta“ Rudolfa Mrvu a posvítíme si na tzv. hilsneriádu.

Chcete si přečíst knihu?Bílá místa české historie 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bílek. Číst Bílá místa české historie 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY