Těhotenství pro muže: Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou

Těhotenství pro muže: Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou - Mark Woods | I15cajalco.com

...odu byl přítomen, vás s typicky mužským nadhledem a humorem provede všemi úskalími tohoto náročného období ... Pro všechny budoucí tatínky u porodu: Jak být ženě oporou ... ... ... Těhotenství pro muže Jak přežít těhotenství a porod, a přitom být své partnerce oporou . Mark Woods; Mark Woods . 5,0 . Sledovať autora . Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Computer Press, 2012. Vydavateľstvo Computer Press, 2012. Pokud nevíte, jak přežít těhotenství a porod své partnerky, a ještě ji být za všech ... Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou Pokud nevíte, jak přežít těhotenství ... Tehotenstvo a pôrod | Knihy | kníhkupectvo ePlanet.sk ... ... Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou Pokud nevíte, jak přežít těhotenství a porod své partnerky, a ještě jí být za všech okolností milující oporou, potom sáhněte po této knize. Jak zajistit partnerce na sále podporu a nezhroutit se přitom? Studie odhalily, že mnoho tatínků si přeje pomáhat své ženě při příchodu miminka na svět. Ovšem jen hrstka z nich se cítí na to převzít fyzickou i psychickou podporu partnerky do vlastních rukou. Manuál pro muže u porodu: co (ne)dělat? Těhotenství pro muže: Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou. Jóga v rytmu života. Motorové vozy a jednotky Ganz u ČSD - sada. Angličtina pro aktivní seniory: Velké písmo. Snadné čtení. Urologie (URO) - Nemocnice Na Homolce - homolka.cz Kupte knihu Těhotenství pro muže - Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou - Mark Woods s 27% slevou v e-shopu za 211 Kč v knihkupectví Booktook.cz Partnerka je chce u porodu, ale oni sami si tím nejsou někdy úplně jistí. Muži, kteří chtějí být své partnerce skutečnou oporou, by si měli přečíst praktické rady a zkušenosti od duly Jitky Čejkové, která v ČR provází ženy/páry těhotenstvím, porodem a rodičovstvím bezmála 20 let. https://partneruporodu.cz/ Těhotenství pro muže CZ Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou . PRELISTOVAŤ KNIHU. Mark Woods. CPress | 11/2012. Pokud nevíte, jak přežít těhotenství a porod své partnerky, a ještě jí být za všech okolností milující oporou, potom sáhněte po této knize. Pánové, poradíme vám, jak zvládnout situaci na sále a jak být své drahé polovičce v tak důležitém okamžiku, co největší oporou. V první řadě je třeba si uvědomit, že pro ženu je řada věcí naprosto automatická a přirozená - na příchod dítěte se připravovala celých devět měsíců. 11 praktických rad pro muže, kteří c...

INFORMACE

AUTOR
Mark Woods
DIMENZE
10,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Těhotenství pro muže: Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou.pdf

POPIS

Pokud nevíte, jak přežít těhotenství a porod své partnerky, a ještě ji být za všech okolností milující oporou, potom sáhněte po této knize. Autor, muž, který u porodu své ženy byl, vás s dokonalým mužským nadhledem a humorem provede všemi úskalími tohoto náročného období, vysvětlí, co se s tělem i duší vaší ženy děje a co se od vás očekává. Odborné informace z gynekologie a porodnictví jsou dávkovány v míře mužům snesitelné.

Chcete si přečíst knihu?Těhotenství pro muže: Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Woods. Číst Těhotenství pro muže: Jak přežít těhotenství a porod a přitom být své partnerce oporou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY