Psychologie celoživotního vývoje: Uvedení do moderních teorií

Psychologie celoživotního vývoje: Uvedení do moderních teorií - Katarína Millová | I15cajalco.com

...Vývoj člověka se neomezuje pouze na dětství nebo dospívání ... Psychologie - magisterské navazující studium | Masarykova ... ... . Lidé se mění a vyvíjejí v průběhu celého života. Tato monografie se zabývá různými teoriemi, které se snaží popsat a vysvětlit tyto změny, objevující se od narození ... PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ DO STUDIJNÍHO PROGRAMU NMGR. Přijímací zkouška: v prvním kole uchazeči absolvují oborový test, zahrnující znalosti z oblasti psychologie. Na základě dosažených výsledků v testu budou následně ú ... Psychologie celoživotního vývoje od 118 Kč - Heureka.cz ... . Na základě dosažených výsledků v testu budou následně úspěšní uchazeči zváni k ústní zkoušce, která bude zaměřena na ověření schopnosti kritického myšlení v příslušném poznatkovém kontextu ... 170 Kč Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií - Millová Katarína . Rok vydání: 2012 Počet stran: 127 Formát: Brožovaná Vývoj člověka se neomezuje pouze na dětství nebo dospívání. Lidé se mění a vyvíjejí v průběhu celého života. Většina moderních teorií celoživotního vývoje popisuje proces vývoje pomocí určitých principů. Tyto principy slouží k pochopení a uvědomění si konkrétních vlivů, které ... Uvedení do moderních teorií Autor: Katarína Millová Monografie se nezaměřuje pouze na vývojovou psychologii, ale uvažuje o celoživotním vývoji i v širších, například makrosociálních souvislostech (změny v sociálním a historickém ... Předmět Psychologie vývojová (KSPSOC / KPSYV) Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KSPSOC / KPSYV - Psychologie vývojová, Pedagogická fakulta, Univerzita Hradec Králové (UHK). Psychologie celoživotního vývoje se jako samostatný obor etablovala ve druhé polovině 20. století. Na rozdíl od tradiční vývojové psychologie, která se věnuje především vývoji v dětství a adolescenci, se zabývá vývojem a změnami člověka v průběhu celého životního cyklu. Psychologie celoživotního vývoje se jako samostatný obor etablovala ve druhé polovině 20. století. Na rozdíl od tradiční vývojové psychologie, která se věnuje především vývoji v dětství a adolescenci, se zabývá vývojem a změnami člověka v průběhu celého životního cyklu. Psychologický ústav, Akademie věd ČR Veveří 97, 602 00 Brno E-mail: katarina (at) psu.cas.cz Tel. +420 5322920 283. VÝZKUMNÉ ZÁJMY. psychologie celoživotního vývoje...

INFORMACE

AUTOR
Katarína Millová
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie celoživotního vývoje: Uvedení do moderních teorií.pdf

POPIS

Vývoj člověka se neomezuje pouze na dětství nebo dospívání. Lidé se mění a vyvíjejí v průběhu celého života. Tato monografie se zabývá různými teoriemi, které se snaží popsat a vysvětlit tyto změny, objevující se od narození až po smrt. Nezaměřuje se však pouze na vývojovou psychologii, ale uvažuje o celoživotním vývoji i v širších, například makrosociálních, souvislostech (změny v sociálním a historickém kontextu). Teoretické poznatky jsou podpořeny aplikací do vlastního výzkumu dlouhodobého vývoje člověka. V současnosti jde o jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí psychologie, která si určitě zaslouží pozornost nejenom z řad odborníků a studentů psychologie, ale i příbuzných oborů. Kniha se snaží alespoň částečně pokrýt současný nedostatek domácí i překladové literatury k této tematice.

Chcete si přečíst knihu?Psychologie celoživotního vývoje: Uvedení do moderních teorií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katarína Millová. Číst Psychologie celoživotního vývoje: Uvedení do moderních teorií Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY