Jak získávat přátele a působit na lidi

Jak získávat přátele a působit na lidi - Dale Carnegie | I15cajalco.com

...trochou nadsázky nebál dodat "Jak získávat přátele a působit na lidi, aneb manipulace pro pokročilé s cílem prodat i nos mezi očima" ... Jak získávat přátele a působit na lidi - Dale Carnegie ... ... . Jak získávat přátele a působit na lidi a Jak se zbavit starostí a začít žít a Jak mluvit a působit na druhé při obchodním jednání. Bylo vydáno více než 50 milionů výtisků knih Dale Carnegieho ve 38 jazycích. Založil společnost Dale Carnegie Training, která má své zastoupení ve více než 90 zemích světa, mj. také ... Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi je jedním z největších knižních bestsellerů všech dob. I přes to, že by ... Jak získávat přátele a působit na lidi - Dale Carnegie od ... ... . také ... Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi je jedním z největších knižních bestsellerů všech dob. I přes to, že byla poprvé publikována před několika desítkami let, je stále aktuální a její zásady platí dodnes. Naučí vás, jak být lepšími společníky, a udělá z vás vůdčí osobnost. Jak získávat přátele a působit na lidi a Jak se zbavit starostí a začít žít a Jak mluvit a působit na druhé při obchodním jednání. Bylo vydáno více než 50 milionů výtisků knih Dale Carnegieho ve 38 jazycích. Založil společnost Dale Carnegie Training, která má své zastoupení ve více než 90 zemích světa, mj. také ... Jak získávat přátele a působit na lidi book. Read 13,782 reviews from the world's largest community for readers. Příručka, která je po desítky let světov... Jak získávat přátele a působit na lidi - Dale Carnegie . 1. Základní pravidla jednání s lidmi: 1. Nekritizujte, neposuzujte, nestěžujte si! 2. Upřímně chvalte! 3. Vzbuďte v druhých dychtivou touhu! 2. Šest způsobů, jak se zalíbit lidem: 1.Zajímejte se upřímně o lidi. 2. Usmívejte se. 3. NOVÉ REVIDOVANÉ VYDÁNÍ Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi zaujímá významné místo v historii knižního trhu jako jeden z nejúspěšnějších mezinárodních bestsellerů všech dob. Splnila očekávání mnoha lidí a její zásady stále platí. Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi zaujímá významné místo v historii knižního trhu jako jeden z nejúspěšnějších mezinárodních bestsellerů všech dob. Splnila očekávání mnoha lidí a její zásady stále platí. S legendárním Dalem Carnegiem: Vybřednete z rutinních postupů, získáte nové ambice. Dozvíte se, jak kritizovat, a přesto zůstat oblíbení. Ke knize „Jak získávat prátele a pusobit na lidi" me privedla touha poznat názory a další možnosti ve vedení, motivování lidí a vztahu mezi nimi. Konkrétne jsem se snažil zjistit, jak vést lidi v kolektivu (rídit je) a zároven s nimi dobre vycházet. Jak získávat přátele a působit na lidi Autor: Carnegie, Dale Nakladatel: Pavel Dobrovský - Beta EAN: 9788073065195 ISBN: 978-80-7303-519-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky...

INFORMACE

AUTOR
Dale Carnegie
DIMENZE
4,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak získávat přátele a působit na lidi.pdf

POPIS

Jedna z nejpřínosnějších knih o tom, jak působit na lidi a získávat přátelé. Pokud nežijete v pralese, pravděpodobně se s lidmi setkáváte denně po celý život. Schopnost stát se oblíbeným nebo získat si lidi na svou stranu, je tedy nezbytnou schopností pro úspěch v dnešním světě. Kniha je založena na zásadách, které pocházejí od mnoha úspěšných lidí z historie. Autor přečetl tisíce životopisů a setkával se s úspěšnými lidmi, aby zjistil, jaktože mají takový úspěch. Z těchto poznatků následně vytvořil několik zásad, které uplatňují při styku s lidmi. Těchto několik zásad, které vyučoval na svých kurzech, se časem rozrostly na celou knihu. Kniha i přesto, že je stará přes 50 let, se stále drží na žebříčku bestsellerů.

Chcete si přečíst knihu?Jak získávat přátele a působit na lidi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dale Carnegie. Číst Jak získávat přátele a působit na lidi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY