Gramatika současné češtiny

Gramatika současné češtiny - - | I15cajalco.com

...y; procházet abecedně procházet historii Slovníky ... Slovník českých synonym | Lingea s.r.o. ... . Slovník současné češtiny. Více (1) témata. Internetový slovník současné češtiny verze 2.0 70.000 hesel, 85.000 významů, ... gramatika češtiny; nástroje; slovník současné češtiny slovník českých synonym pravidla českého pravopisu gramatika češtiny nástroje. procházet abecedně procházet historii Abeceda; Hláskosloví. Samohlásky; Souhlásky; Spisovná výslovnost ... ... Školní slovník současné češtiny | Lingea s.r.o. ... . Samohlásky; Souhlásky; Spisovná výslovnost ... Gramatika současné češtiny nemá být rigidním akademickým průvodcem po lingvistické teorii, naopak, jejími jmenovateli jsou stručnost, přehlednost, praktičnost a aktuálnost. Nemusíte se bát, že byste se při četbě utopili v záplavě odborných termínů a nesrozumitelných formulací. Vítejte na stránkách elektronické mluvnice současné angličtiny! Na těchto stránkách naleznete elektronickou verzi mluvnice angličtiny vytvářenou Ústavem anglického jazyka a didaktiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Elektronická verze vychází z knižní publikace Prof. Libu...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Gramatika současné češtiny.pdf

POPIS

Nové vydání české gramatiky. Jazyková příručka obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Pravidla mluvnice dokresluje množstvím příkladů, poznámek a tabulek. Zvýšená pozornost je věnována problematickým jevům současné češtiny. Publikaci ocení žáci, kteří chtějí mít po ruce malého velkého gramatického rádce. A věříme, že své místo si najde i v domácích knihovnách, ve firmách a na úřadech, kde může být pomocníkem při každodenní práci s naším mateřským jazykem.

Chcete si přečíst knihu?Gramatika současné češtiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Gramatika současné češtiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY