Fiorella a Bratrstvo křišťálu

Fiorella a Bratrstvo křišťálu - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

...(následuje: Fiorella a záhada mrtvého netopýra) • podtitul: Dobrodružství dcery dvorního alchymisty císaře Rudolfa II ... Fiorella a Bratrstvo křišťálu - Vlastimil Vondruška, český ... ... .... Kniha: Fiorella a Bratrstvo křišťálu - Vlastimil Vondruška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Fiorella a Bratrstvo křišťálu Vlastimil Vondruška. Fiorella a Bratrstvo křišťálu. Vlastimil Vondruška. Četl(a) ... Fiorella Series by Vlastimil Vondruška - Goodreads ... . ... Fiorella a Bratrstvo křišťálu Vlastimil Vondruška. Fiorella a Bratrstvo křišťálu. Vlastimil Vondruška. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. E-kniha ePUB mobi ... Fiorella a Bratrstvo křišťálu Autor: Vondruška, Vlastimil Nakladatel: MOBA EAN: 9788024352015 ISBN: 978-80-243-5201-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 12,4 × 20,6 cm Rok vydání: 2012 (2. vydání) Fiorella a bratrstvo křišťálu book. Read 3 reviews from the world's largest community for readers. Do Prahy přijíždí z Itálie dvorní alc...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Fiorella a Bratrstvo křišťálu.pdf

POPIS

Dobrodružný historický román s detektivní zápletkou pro mládež, ale i pro dospělé. Do Prahy přijíždí z Itálie dvorní alchymista císaře Rudolfa II. Giovanni da Ponte. Jeho dcera Fiorella mu pomáhá v laboratoři, kam však dívky nesmějí. Převléká se proto za učedníka Rafaela. Jejich nový domov je nedaleko Staroměstského rynku, kde Fiorella pozná dva nerozlučné kamarády - Lukáše a Martina. I před nimi se musí vydávat za chlapce, jinak by ji do své party nepřijali. Záhy se s novými přáteli ujímá pátrání po ukradeném stříbře z městské radnice a po nelítostném vrahovi. Sestupují do pražských katakomb, ohrožuje je střelec s kuší i nepřátelská parta kluků. K odhalení zločince je nakonec přivede nejen odvaha a chytrost, ale také Fiorelliny znalosti alchymie.

Chcete si přečíst knihu?Fiorella a Bratrstvo křišťálu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Fiorella a Bratrstvo křišťálu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY