2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně

2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně - Jana Frolíková, | I15cajalco.com

..., se dočtete i o výběru surovin a o tom jak řešit příp 2000 nejlepších receptů - [23 ... 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně ... ... .3. 2020] Prodám novou knihu" 2000 nejlepších receprů z české a zahraniční kuchyně".290 stran,perfektní stav,cena 100,-Kč+ poštovné. 100 Kč Kniha 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně ... Tato knihačerpá především z tradic české kuchyně. Výběr receptů byl podřízen především požadavku dostupnosti všech surovin. zdravá jídla z vaší zahrádkypochoutky pro slavnostní příležitostispeciality pro lab ... 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně ... ... . zdravá jídla z vaší zahrádkypochoutky pro slavnostní příležitostispeciality pro labužníkyto nejlepší z kuchyně našich ... Kniha 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně; Tato kniha čerpá především z tradic české kuchyně. Výběr receptů byl podřízen především požadavku dostupnosti všech surovin. zdravá jídla z vaší 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně; Asijská kuchyně po česku; Asijské divadlo na konci Také výborné recepty z kompotů, Seznam knih - Filmy Komentáře . Transkript . Seznam knih gastronomie a pohostinství, Knihy - DVD, online knihkupectví...

INFORMACE

AUTOR
Jana Frolíková,
DIMENZE
10,14 MB
NÁZEV SOUBORU
2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně.pdf

POPIS

naprosto geniální kuchařka s jednoduchými, stručnými a popisnými návody od základních jídel české kuchyně, která v naší kuchyni pomalu vymírají, po recepty kuchyně světové. Vhodná pro začínající kuchařky i inspirace pro kuchařky zkušené... Recepty dělené do jednotlivých kategorií od předkrmů, přes jednotlivé druhy mas, ryby, sýry, omáčky přílohy sladké i slané těstovinové pokrmy. Zálivky, deserty, dorty i cukroví jako od babičky. Ale také mražení a zavařování. Prostě vše co se může hodit, když člověk nakoukne do lednice a vymýšlí co s tím... jednoduché, přesné jasné. I nějaká ta obrazová příloha se najde... ale není to líbivka s kvantem obrázků, ale opravdu praktická příručka i pro pravidelné kuchařky, co nevaří tak často.

Chcete si přečíst knihu?2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Frolíková,. Číst 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY