Nápadník pro šikovné děti a plastelínu

Nápadník pro šikovné děti a plastelínu - Boris Pralovszký | I15cajalco.com

...ky více než 20 miliónů titulů. Nápadník pro šikovné děti a plastelínu - Pralovszký Boris - Tato úsměvná knížka Borise Pralovszkého a jeho dvou malých pomocnic (Valentýnky a Toničky) přináší návod na to jak si hrát s dětmi a s obyčejnou plastelínou ... Pralovszký Boris: Nápadník pro šikovné děti a plastelínu ... ... . Chce to jediné: mít chuť si s dě Nápadník pro šikovné děti a plastelínu Autor: Pralovszký, Boris Nakladatel: Sláfka EAN: 9788086631882 ISBN: 978-80-86631-88-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 66 stran, česky Rozměry: 11 × 13 cm Rok vydání: 2012 Nápadník pro šikovné děti a plastelínu. Boris Pralovszký. Tato úsměvná knížka BORISE PRALOVSZKÉHO a jeho dvou malých pomocnic (Valentýnky a Toničky) přináší návod na to jak si hrát s dětmi a s obyčejnou plastelínou. Nápadník pro šikovné děti a plastelínu. Předchozí obrázky Další obrá ... Pralovszký Boris: Nápadník pro šikovné děti a plastelínu ... ... . Boris Pralovszký. Tato úsměvná knížka BORISE PRALOVSZKÉHO a jeho dvou malých pomocnic (Valentýnky a Toničky) přináší návod na to jak si hrát s dětmi a s obyčejnou plastelínou. Nápadník pro šikovné děti a plastelínu. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 159,00 Cena bez DPH 144,55 Kč ... 0 hodnocení Nápadník pro šikovné děti a plastelínu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Knížka plná hravosti. Pro vás, kteří si s dětmi rádi hrajete, bude snadné (podle obrázku a básničky) uplácat žížalu, opici, slona, žraloka či blechu… Kupte knihu Nápadník pro šikovné děti a plastelínu od Boris Pralovszký na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Nápadník pro šikovné děti a plastelínu - Boris Pralovszký . Tato úsměvná knížka BORISE PRALOVSZKÉHO a jeho dvou malých pomocnic (Valentýnky a Toničky) přináší návod na to jak si hrát s dětmi a s obyčejnou plastelínou. Chce to jediné: mít chuť si s dětmi hrát, sdílet s nimi fantazii a nápady. Nápadník pro šikovné děti a plastelínu je knížka plná hravosti. Pro vás, kteří si s dětmi rádi hrajete, bude snadné (podle obrázku a básničky) uplácat žížalu, opici, slona, žraloka či blechu… Zaručeně prožijete veselé chvíle v kruhu rodinném. Okamžiky radosti, na které se nezapomíná. NÁPADNÍK! NÁPADNÍK PRO ŠIKOVNÉ DETI A PLASTELÍNU je knížka plná hravosti. Pro vás, kteří si s dětmi rádi hrajete, bude snadné (podle obrázku a básničky) uplácat žížalu, opici, slona, žraloka či blechu… Zaručeně prožijete veselé chvíle v kruhu rodinném. Okamžiky radosti, na které se nezapomíná. Škola kreslení a malování - Výtvarné nápady pro šikovné děti - neuveden . Tato kniha je obsáhlým a inspirujícím průvodcem výtvarnými nápady pro děti...

INFORMACE

AUTOR
Boris Pralovszký
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Nápadník pro šikovné děti a plastelínu.pdf

POPIS

Tato úsměvná knížka BORISE PRALOVSZKÉHO a jeho dvou malých pomocnic (Valentýnky a Toničky) přináší návod na to jak si hrát s dětmi a s obyčejnou plastelínou. Chce to jediné: mít chuť si s dětmi hrát, sdílet s nimi fantazii a nápady. Trávit s nimi čas. I proto, tatínkové, maminky, babičky a dědečkové držíte v ruce tento NÁPADNÍK! NÁPADNÍK PRO ŠIKOVNÉ DĚT I A PLASTELÍNU je knížka plná hravosti. Pro vás, kteří si s dětmi rádi hrajete, bude snadné (podle obrázku a básničky) uplácat žížalu, opici, slona, žraloka či blechu… Zaručeně prožijete veselé chvíle v kruhu rodinném. Okamžiky radosti, na které se nezapomíná.

Chcete si přečíst knihu?Nápadník pro šikovné děti a plastelínu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Pralovszký. Číst Nápadník pro šikovné děti a plastelínu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY