Konec světa

Konec světa - Emil Hakl | I15cajalco.com

...l Bůh. Pochybuješ o tom? Přečti si článek Stvoření světa ... konec světa - tn.cz ... . Bible píše o konci světa. Konec světa podle Bible znamená příchod Ježíše Krista (Božího Syna) na Zemi. Poprvé přišel Ježíš na Zemi v lidském těle, aby kázal pravdu a zemřel za naše hříchy. TOP Zaujímavosti 22,863 views. TV NOVA - REDAKTOR ZNIČIL VZÁCNÝ MODEL DŘEVĚNÉ MOTORKY JAWA 250. - Duration: 1:42. Petr Fink 381,444 views. ROBLOX #25: KONEC ... Záhy vznikl kul ... Konec světa - iDNES.cz ... . Petr Fink 381,444 views. ROBLOX #25: KONEC ... Záhy vznikl kult očekávající s příchodem ufonů konec světa. Celkem 39 jeho vyznavačů spáchalo 26. března v americkém San Diegu sebevraždu. 1999 - V předpovědích o konci světa nesmí chybět ani Nostradamus. Francouzský lékař a prorok ze 16. století ne...

INFORMACE

AUTOR
Emil Hakl
DIMENZE
8,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec světa.pdf

POPIS

Deset povídek, deset přesných popisů deseti situací, deset prožitků, které se buď odehrávají přímo uprostřed magických 90. let, nebo se skrz špinavé sklo přítomnosti ohlížejí zpět na magická léta osmdesátá... Co mají tyto prózy společné, je stručný, nepatetický styl a vyhraněný smysl pro pointu. Ačkoli se autor tematicky pohybuje v naší nejtěsnější současnosti, cosi v jeho textech stále jako by připomínalo literaturu undergroundu – snad je to výrazné outsiderovství vypravěče a jemu podobných hrdinů. Barmanka, feťáci, bezdomovec, restituent zavazujícího majetku, ukrajinský gastarbeiter a další Haklovy postavičky jsou lidé snažící se uprostřed stále bublající vyvřeliny naší nové doby (většinou neúspěšně) zachovat si vnitřní nezávislost, najít si oblast, kde by dokázala přežít jejich potřeba svobody a pozitivních vztahů. Haklovy povídky patří k tomu nejlepšímu, co v poslední době česká próza přinesla.

Chcete si přečíst knihu?Konec světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hakl. Číst Konec světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY