Tátologie 2: aneb Nefňukejte a pochlapte se

Tátologie 2: aneb Nefňukejte a pochlapte se - Pavel Brycz | I15cajalco.com

... nechtějí brzy skončit. Tato kniha vyšla v Mladé frontě na podzim roku 2011, hned se dočkala dotisku a byla také oceněna Literární cenou Arnošta Lustiga na letošním veletrhu Svět knihy ... Tátologie 2 (Pavel Brycz) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Tátologie 2 aneb Nefňukejte a pochlapte se. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... 2\. díl Tátologie (aneb nefňukejte a pochlapte se) navazuje na Tátologii aneb rady začínajíc ... Tátologie 2 (Pavel Brycz) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... 2\. díl Tátologie (aneb nefňukejte a pochlapte se) navazuje na Tátologii aneb rady začínajícím tatínkům, kteří nechtějí brzy skončit. Tato kniha vyšla v Mladé frontě na podzim roku 2011, hned se dočkala dotisku a byla také oceněna Literární cenou Arnošta Lustiga na letošním veletrhu Svět knihy. 2. díl Tátologie (aneb nefňukejte a pochlapte se) navazuje na Tátologii aneb rady začínajícím tatínkům, kteří nechtějí brzy skončit. Tato kniha vyšla v Mladé frontě na podzim roku 2011, hned se dočkala dotisku a byla také oceněna Literární cenou Arnošta Lustiga na letošním veletrhu Svět knihy. Au Anebo se pochlubím s některými nezvratnými a po tisících zkouškách v laboratoři rodinného života ověřenými fakty své ženě Karolíně, která na výchozím faktu, že jsem se stal docen-tem tátologie, má určitě lví podíl. Pokud se tedy nepřihlásí ně-kdo třetí, jak by sarkasticky poznamenali mí kolegové od Pivoje. Tátologie 2 (aneb nefňukejte a pochlapte se) navazuje na Tátologii aneb rady pro začínající tatínky, kteří nechtějí brzy skončit. Tato kniha vyšla v Mladé frontě na podzim roku 2011, hned se dočkala dotisku a byla také oceněna Literární cenou Arnošta Lustiga na letošním veletrhu Svět knihy. Tátologie: aneb rady pro začínající tatínky, kteří nechtějí brzy skončit (978-80-204-2320-7) Varianty (1) 187 Kč . Doprava: 7 Kč = 194 Kč. Skladem. Do obchodu. MALL.CZ. Pavel Brycz: Tátologie 2 - aneb nefňukejte a pochlapte se. Varianty (1) 206 Kč ... Tátologie 2. Kdo napsal knihu Tátologie 2? Autorem je Pavel Brycz. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... aneb nefňukejte a pochlapte se. 40% 2 2. Hodnotit lze až po přihlášení ... Druhý díl Tátologie (aneb nefňukejte a pochlapte se) navazuje na Tátologii aneb rady začínajícím tatínkům, kteří nechtějí brzy skončit. Tato kniha vyšla v Mladé frontě na podzim roku 2011, hned se dočkala dotisku a byla také oceněna Literární cenou Arnošta Lustiga na letošním veletrhu Svět knihy. Autor zde opět vtipně popisuje trable při výchově svých tří ... 2. díl Tátologie (aneb nefňukejte a pochlapte se) navazuje na Tátolo...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Brycz
DIMENZE
11,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tátologie 2: aneb Nefňukejte a pochlapte se.pdf

POPIS

Kniha navazuje na Tátologii aneb rady začínajícím tatínkům, kteří nechtějí brzy skončit. Tato kniha vyšla v Mladé frontě na podzim roku 2011, hned se dočkala dotisku a byla také oceněna Literární cenou Arnošta Lustiga na letošním veletrhu Svět knihy. Autor zde opět vtipně popisuje trable při výchově svých tří synů a vzpomíná i na svá dětská léta. Perfektní oddychové čtení od autora oceněného Státní cenou za literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Tátologie 2: aneb Nefňukejte a pochlapte se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Brycz. Číst Tátologie 2: aneb Nefňukejte a pochlapte se Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY