V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat

V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat - Doreen Virtue | I15cajalco.com

... chuť k jídlu je zcela přirozená věc, kterou není nutné zcela potlačit, a místo toho vás naučí, jak jí porozumět ... V zajetí jídla | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Pak je knížka známé americké ... V zajetí jídla: Podnázev: co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat: Autor: Doreen Virtue ; [z anglického originálu přeložila Lucie Moučková] Překladatel: Moučková, Lucie: Zde se dovíte se, jaký emociální problém se za tím skrývá, a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše chuť ovládat a jen a jen vy si určíte, ko ... V zajetí jídla - Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je ... ... . Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše chuť ovládat a jen a jen vy si určíte, kolik toho sníte. Kniha V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze V zajetí jídla:... V zajetí jídla . 4,65 € ... Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat . Doreen Virtue; ... Zde se dovíte se, jaký emociální problém se za tím skrývá, a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše chuť ovládat a jen a ... V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat Kniha - autor Doreen Virtue, 352 stran, česky, pevná s přebalem matná -72% 349,- Naše prodejna je již otevřena dle běžné otevírací doby po - pá 8:30 - 17:30, so 8:30 - 12:00 ... V zajetí jídla Doreen Virtue. Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat ... Zde se dovíte se, jaký emociální problém se za tím skrývá, a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile ... Úvodní stránka Populárně náučná Osobní rozvoj a kariéra Psychologie a komunikace V zajetí jídla - Co znamenají naše nutkavé chutě a jak ... V zajetí jídla - Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat ... jaký emociální problém se za tím skrývá, a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho ... Středoškolský zeměpis v přehledu . aneb co je potřeba znát k přijímací zkoušce na vysokou školu Titul: Středoškolský zeměpis v přehledu Autor: Irena Smolová, Miroslav Vysoudil EAN: 9788085839517 ISBN: 80-85839-51-2 Nakladatel: Ing.Antonín Franek Rok vydání: 2002 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 145 x 205 mm Počet stran: 224 Váha: 206 g Jazyk: CZE ... Zde se dovíte se, jaký emociální problém se za tím skrývá, a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše chuť ovládat a jen a jen vy si určíte, kolik toho sníte. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: v zajeti Knihy spisovatele Doreen Virtue v nabídce knihkupectví dobre-knihy.cz...

INFORMACE

AUTOR
Doreen Virtue
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat.pdf

POPIS

Nedaří se vám zhubnout? A myslíte si, že na vině je vaše nadměrná, nezvladatelná chuť k jídlu? Pak je knížka známé americké psycholožky Doreen Virtue, PhD, pro vás ta pravá. Doreen Virtue tvrdí, že chuť k jídlu je zela přirozená věc, kterou není nutné zcela potlačit, a místo toho vás naučí, jak jí porozumět. Jste závislí na čokoládě, burských oříškách, chipsech, zmrzlině nebo na něčem úplně jiném? Zde se dovíte se, jaký emociální problém se za tím skrývá, a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše chuť ovládat a jen a jen vy si určíte, kolik toho sníte. Naléhavá potřeba přejíst se vás už nebude sužovat, a tak postupně a zcela přirozeně zhubnete, a váhu si dokonce udržíte. Hodně zdaru!

Chcete si přečíst knihu?V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Doreen Virtue. Číst V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY