Pes a péče o něj

Pes a péče o něj - Peter Larkin, | I15cajalco.com

...nformací o jeho nárocích na péči o srst, krmení a pohyb, plus bližší údaje o ... Psi k adopci z útulků, azylů a neziskových organizací ... ... Péče: Vizsla je po všech stránkách pes živý a aktivní, potřebuje dostatek prostoru pro vydovádění se. Vždyť i překlad slova viszla znamaná „čilý". Ačkoli je to pes původem lovecký, může si jej pořídit i člověk, který na lov nechodí, je ovšem důležité aby měl ohař kde svou energii vybít. Pes a péče o něj. Akce. Pes a péče o něj Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788 ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Pes a péče o něj ... . Pes a péče o něj. Akce. Pes a péče o něj Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788072371235. Peter Larkin, Mike Stockman. Manufacturer: Svojtka. Varianta: Kniha 249 Kč. Toto zboží již není možné objednat. ... Co je vlastně dočasná péče ? Pokud přijmete pejska do dočasné péče, tak o něj pečujete, jako kdyby byl váš vlastní. Veškeré náklady na krmení a veterinární péči hradí spolek Pes nejvěrnější přítel,z.s. Jsme schopni poskytnout dočaskáři i výbavičku - pelíšek, deku, vodítko, obojek, hračky. Jorkšír a péče o něj zabere více času než u jiných plemen a také je potřeba mnohem více pomůcek. Je nutné počítat s určitým množstvím vydaných peněžních prostředků, ale nešetřete na špatném místě, neboť speciální produkty pro péči o srst jorkšíra jsou obzvláště důležité. Název: Pes a péče o něj Autor: Peter Larkin, Mike Stockman Ilustrace: foto Vydání: 2. Rok vydání: 2007 Nakladatel: Svojtka Počet stran: 256 Vazba: tvrdá Stav: velmi pěkná - viz foto, velký formát A4 Vše o psech / psí plemena / Články na skalách / Labrador štěně vzdělávání a péče Labrador štěně vzdělávání a péče Každý pes se rodí s vlastním charakterem, aleLidé mohou a měly by ji přizpůsobit pes byl vyšlechtěn. Pes a péče o něj kniha od: Mike Stockman, Peter Larkin. 100 % 1 hodnocení ......

INFORMACE

AUTOR
Peter Larkin,
DIMENZE
8,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Pes a péče o něj.pdf

POPIS

Jde o kompletní encyklopedii psích plemen. Obsahuje detailní a poutavý popis každého plemene včetně základních informací o jeho nárocích na péči o srst, krmení a pohyb, plus bližší údaje o charakteristických povahových rysech. Odborné rady jak o psa pečovat a co dělat v nesnázích z ní činí opravdu nepostradatelného pomocníka každého chovatele psa. Text doplňuje více než 700 barevných fotografií zhotovených speciálně pro tuto knihu.

Chcete si přečíst knihu?Pes a péče o něj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Larkin,. Číst Pes a péče o něj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY