Meze smířlivosti: Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu

Meze smířlivosti: Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu - Jiří Hanuš (ed.), | I15cajalco.com

...? In Hanuš, Jiří. Meze smířlivosti : diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu ... Jiří Hanuš - CDK ... .1. Meze smířlivosti. Diskuse nad knihou Iana Burumy. Informace o publikaci. Meze smířlivosti. Diskuse nad knihou Iana Burumy. Autoři: ... Diskuse nad knihou Vražda v Amsterodamu, která vyvolala prudkou reakci v západní Evropě a Spojených Státech, kde I. Buruma působí jako univerzitní profesor. Jeho kniha Vražda v Amsterodamu s podtitulem Smrt Thea van Gogha a meze smířlivosti (čes ... Meze smířlivosti | Centrum pro studium demokracie a kultury ... . Jeho kniha Vražda v Amsterodamu s podtitulem Smrt Thea van Gogha a meze smířlivosti (česky vyšla v nakl. Přejít k hlavnímu obsahu. Centrum pro studium demokracie a kultury ... Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu. Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu Autor: Jiří Hanuš ; Jan Vybíral Sborník diskusních příspěvků českých teologů, sociologů, politologů a historiků ke knize orientalisty I. Burumy "Vražda v Amsterodamu" a o problematice multikulturalismu, integrace ... Jiří Hanuš is the author of Předminulé století (4.25 avg rating, 4 ratings, 0 reviews), Historie moderní doby (4.00 avg rating, 3 ratings, 1 review), Int... Buruma, Ian - Vražda v Amsterodamu. Smrt Thea van Gogha. Meze smířlivosti; Dvořáková, Miroslava a Michal Šerák - Andragogika a vzdělávání dospělých. Vybrané kapitoly. UK, Varia, 2016; Hanuš, Jiří a kol. - Meze smířlivosti. Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu; Carpenter Edvard, Ruskin John, Havelka Em. Meze smířlivosti: Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu; Růže pro Plúta: Bohatství, krize a transformace v konstelacích; Průvodce krajinou; Umírat se má na lačno; Skřetí spár Meze smířlivosti : diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu, rok: 2012. Nizozemsko : budoucnost Evropy? MUNZAR Jiří. Kapitola v knize Meze smířlivosti : diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu, vydání: 1. vyd., rok: 2012, počet stran: 9 s. Předchozí ... Meze smířlivosti Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu. Cena: 136,- K ... Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání diskuse. Nalezené kategorie (8) Knihy, Krmivo pro ryby, Učebnice, Lampy, Obrazy, Kován ... 263 - 378 Kč v 28 obchodech. Meze smířlivosti; diskuze nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu, 2012. Brno: Centrum pro studium demokracie a kultury. MOREE, D. Teacher Perspective on Cultural Diversity and Citizenship Education. Publikace ukotvuje terorismus v rámci moderních dějin mezinárod...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hanuš (ed.),
DIMENZE
4,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Meze smířlivosti: Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu.pdf

POPIS

Holanďan Ian Buruma patří mezi autory, kteří se zabývají zásadními náboženskými a kulturními problémy dneška. Jeho kniha Vražda v Amsterodamu (česky Academia, Praha 2010), s podtitulem SmrtVan Gogha a meze smířlivosti, vyvolala prudkou diskusi v západní Evropě i v USA, kde autor působí jako univerzitní profesor. CDK přináší vedle rozboru tohoto díla též debatu a reakce domácích autorů k problémům náboženské tolerance, teorie multikulturalismu a sociálně-náboženských změn evropských společností na počátku 21. století. Autory jednotlivých diskusních příspěvků jsou významní čeští teologové, religionisté, sociologové, politologové a historici.

Chcete si přečíst knihu?Meze smířlivosti: Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hanuš (ed.),. Číst Meze smířlivosti: Diskuse nad knihou Iana Burumy Vražda v Amsterodamu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY