Úsvit: Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku

Úsvit: Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku - Pavel Kohout | I15cajalco.com

...tika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku (978-80-87053-78-2) Kniha - autor Pavel Kohout, 140 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kritika současného politického systému ... Úsvit - Pavel Kohout ... . E-kniha: Úsvit -- Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku - Ing. Pavel Kohout. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Úsvit. Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku - Pavel Kohout. Odkazy na odborné recenz ... Úsvit - Pavel Kohout | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Bližší informace naleznete zde. ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Úsvit. Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku - Pavel Kohout. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku - Pavel Kohout Alza.cz Úsvit: Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku (978-80-87053-78-2) Úsvit Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku . Pavel Kohout; Pavel Kohout . 4,7 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mláde ž Ekonomika a právo História Medicína Jedlá a nápoje Citáty ... Úsvit Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku . Pavel Kohout; Pavel Kohout . 4,7 . Sledovat autora . Biografie a životopisy Cizojazyčná literatura Děti a mláde ž Ekonomika a právo Historie Medicína Jídla a nápoje Citáty ... Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku. 40% 2...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kohout
DIMENZE
9,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Úsvit: Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku.pdf

POPIS

Kritika současného politického systému. Původ a zdroj jeho nedostatků - korupce, rozpočtového populismu, vedoucího k rostoucímu zadlužení veřejných financí, nestability vlád vzniklých z voleb organizovaných na principu poměrného zastoupení, programové indiference politických stran a nadměrné moci jejich aparátů - nalézá autor v chybně napsané ústavě. Začátek nápravy pak vidí v její změně. Pavel Kohout (1967), ekonom a ekonomický publicista. Pracoval jako ekonomický analytik pro řadu firem (např. PPF či ING), nyní zastává funkci ředitele pro strategii společnosti Partners. Působil jako poradce českých ministrů financí Bohuslava Sobotky (2002-2003) a Vlastimila Tlustého (2004-2006), účastnil se práce řady odborných komisí, včetně NERVu (2009-2010) a Bezděkovy komise, je členem správní rady české pobočky neziskové organizace Transparency International. Je autorem několika knih populárně odborného zaměření Peníze, výnosy a rizika (1998), Investiční strategie pro třetí tisíciletí (šest vydání, první 2003), Cesta k rovnováze (2006), Finance po krizi (2009), Dramata a frašky ekonomie (2012, spolu s dramatikem Pavlem Kohoutem). Svými články a komentáři přispívá do deníků Lidové noviny, MF Dnes, Hospodářské noviny a Právo, časopisů Reflex a Respekt, a lze je najít i na internetových serverech peníze.cz nebo aktuálně.cz.

Chcete si přečíst knihu?Úsvit: Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kohout. Číst Úsvit: Kritika politického systému a návrh nové Ústavy pro Českou republiku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY