O úspěchu

O úspěchu - Ivo Toman | I15cajalco.com

...í mýty, které ti drží dlaň na pomyslné ruční brzdě rozjezdu trvalého úspěchu u holek, i v životě ... Citáty o úspěchu (656 citátů) | Citáty slavných osobností ... . Zbav se jich navždy! Napiš mi: [email protected] Hostem pořadu je Martin Nejedlý, spoluzakladatel Fincentrum a.s., které je předním poskytovatelem finančního poradenství. Nedávným prodejem majoritního podíl... http://www.sradostikuspechu.cz/ Nepřejme si, aby to bylo lehčí. Pracujme na tom, abychom my byli silnější.Nejde ani tak o to, zda se nám podaří naplnit své c... O úsp ... Peter Urbanec - o úspěchu - S radostí k úspěchu - YouTube ... . Pracujme na tom, abychom my byli silnější.Nejde ani tak o to, zda se nám podaří naplnit své c... O úspěchu book. Read reviews from world's largest community for readers. Čo je úspech?Odpovede sú dve. V prvej sa dá úspech merať peniazmi a majetkom. D... O lásce, O milování, O duši, O světě „Malujeme proto, že nás to baví… není to o tom překonat druhé, ale překonat sami sebe a mít radost z každého malého úspěchu, každého úsměvu, ale i slz lidí, kteří od nás nakonec obraz dostanou. Nejzajímavější citáty o úspěchu od autorů z celého světa - výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma uspět, úspěch, úspěšný. Nejzajímavější citáty o úspěchu od autorů z celého světa - výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma uspět, úspěšný, úspěch. (strana 5) V knize Ivo T...

INFORMACE

AUTOR
Ivo Toman
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
O úspěchu.pdf

POPIS

Co je úspěch? Odpovědi jsou dvě. V první se dá úspěch měřit penězi a majetkem. Druhá je o tom, vytvořit si život podle svých představ, protože majetek samotný nám štěstí nepřinese. Na téma úspěch koluje mezi lidmi spousta líbivých nesmyslů. Lidé jim věří, přestože jim škodí. Proto je na světě obrovské množství neúspěšných lidí. Většina pozitivních knih o úspěchu hlásá, že původ, talent a vzdělání nerozhodují; a že základem úspěchu je tajemství přitažlivosti. Jenže je to jinak. V této knize se dozvíte proč.

Chcete si přečíst knihu?O úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Toman. Číst O úspěchu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY