Zítra začnu nový život!

Zítra začnu nový život! - Gilles Legardinier | I15cajalco.com

...jivá a celkovou svojí existenci za nudnou a fádní ... Gilles Legardinier: Zítra začnu nový život! - YouTube ... . Naděje svitne jednoho dne, kdy se do domu, kde Julie bydlí, nastěhuje nový soused. Legardinier, Gilles: Zítra začnu nový život Gilles Legardinier byl ve Francii dlouho známý zejména jako autor thrillerů: obdržel za ně i řadu literárních cen. Proto bylo velkým překvapením, když mu vyšla kniha Zítra začnu nový život (Demain j'arrête!, 2011) - humoristický román, jehož hlavní hrdinkou je žena. Elektronická kniha Zítra začnu nový život! na ... Zítra začnu nový život! - Gilles Legardinier | Databáze knih ... . Elektronická kniha Zítra začnu nový život! na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Zítra začnu nový život! od ostatných... Zítra začnu nový život! - Recenze na knihu Originální název: Demain j'arrête! Autor: Gilles Legardinier Český překlad: Slavomír Míča Nakladatelství: Domino Rok vydání: 2011, v ČR 2012 Počet stran: 312. Anotace: Julie Tournellová je téměř třicetiletá Francouzka, která ještě stále hledá muže svých snů. Práci ... Jako kdyby se spojila Bridget Jonesová s Amélií z Montmartru. To si přece nenecháte ujít! Julie Tournellová je téměř třicetiletá Pařížanka, která ještě stále hledá muže svých ... Recenzie k Zítra začnu nový život! prehľadne na jednom mieste. Prečítajte si recenzie na Zítra začnu nový život! od našich zákazníkov, prípadne sa podeľte... Zítra začnu nový život! - Legardinier Gilles - Jako kdyby se spojila Bridget Jonesová s Amélií z Montmartru. To si přece nenecháte ujít! Julie Tournellová je téměř třicetiletá Pařížanka, která ještě stále hledá muže svých snů. Práci bankovní úřednice © 1994 - 2020 Alza.cz a.s. Info o zpracování osobních údajů Správce os. údajů: Alza.cz a.s., IČO 270 82 440 . Účel zpracování os. údajů: uzavření a ... Zítra začnu nový život! Legardinier, Gilles. Vydání: Domino 2012 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 70749. Milostný román ve stylu Bridget Jones, jehož hrdinka s talentem na průšvihy se rozhodne zásadně změnit svůj život a konečně najít svého muže snů. Kupte knihu Zítra začnu nový život! od Gilles Legardinier na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Zítra začnu nový život! - Gilles Legardinier. Jako kdyby se spojila Bridget Jonesová s Amélií z Montmartru. To si přece nenecháte ujít! Julie... Všechny informace o produktu Kniha Zítra začnu nový život!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zítra začnu nový život!. A Julie potřebuje vědět o svém vyvoleném vše! Nikoho nepřekvapí (a Julii nejméně), že při odhalování záhad Ricardova života jde z jednoho průšvihu do trapasu a zase zpět, ale informuje nás o nich se statečným nadhledem. Akorát… akorát si po večerech opakuje stále stejnou větu: Zítra začnu nový život! Vázaná s přebalem, dobrý stav, aktuální foto! Julie Tournellová je téměř třicetiletá Pařížanka, která ještě stále hledá muže svých snů. Práci...

INFORMACE

AUTOR
Gilles Legardinier
DIMENZE
8,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Zítra začnu nový život!.pdf

POPIS

Jako kdyby se spojila Bridget Jonesová s Amélií z Montmartru. To si přece nenecháte ujít! Julie Tournellová je téměř třicetiletá Pařížanka, která ještě stále hledá muže svých snů. Práci bankovní úřednice považuje za dočasný omyl a šeď jednotlivých dnů jí zpestřují jen trapasy a maléry, do nichž se s větší či menší měrou vlastního přičinění neustále dostává. Radikální změna v Juliině životě přijde zároveň s novou cedulkou na poštovní schránce v jejím domě. Ricardo Patatras… Sice nového souseda ještě ani neviděla, ale přesto se rozhodne konat. Vždyť co kdyby byl právě on ten pravý? Plna neopodstatněných nadějí udělá Julie celou řadu věcí, od nichž by rozumná žena upustila už ve chvíli, kdy ji napadnou. Záměrně si zničí počítač a pije nenáviděné kafe, jen aby byl v její blízkosti – a také aby zanedlouho zjistila, že Ricardo je muž snad až příliš dokonalý na to, aby vůbec existoval. Je tady ovšem jeden problém: i Ricardo má svá tajemství. A Julie potřebuje vědět o svém vyvoleném vše! Nikoho nepřekvapí (a Julii nejméně), že při odhalování záhad Ricardova života jde z jednoho průšvihu do trapasu a zase zpět, ale informuje nás o nich se statečným nadhledem. Akorát… akorát si po večerech opakuje stále stejnou větu: Zítra začnu nový život!

Chcete si přečíst knihu?Zítra začnu nový život! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gilles Legardinier. Číst Zítra začnu nový život! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY