Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 2.: Zmizelá Praha

Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 2.: Zmizelá Praha - Kateřina Bečková | I15cajalco.com

...k Lukeš, Pavel Hroch. pevná vazba ... Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 2 ... Zmizelá Praha Továrny a tovární haly 2. díl / Nejlevnější ... ... . Kateřina Bečková ... V rámci edice Zmizelá Praha navazuje svazek na úspěšný první díl knihy Kateřiny Bečkové Nádraží a... Zmizelá Praha - Nádraží a železniční tratě- 3. díl. MAHEL Ivo. ... Zmizelá Praha - Továrny a tovární haly - 2. díl. BEČKOVÁ Kateřina. skladem. Kniha: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 2. -- Zmizelá Praha - Kateřina Bečková Kniha: Zmizelá Praha-Továrny a továrn ... Zmizelá Praha Továrny a tovární haly 2. díl levně, cena ... ... . -- Zmizelá Praha - Kateřina Bečková Kniha: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 1. -- Zmizelá Praha / Vysočany, Libeň, Karlín - Kateřina Bečková ... Další svazek tematické řady edice Zmizelá Praha je věnovaný zaniklým industriálním stavbám na území našeho hlavního města. Historická předměstí Prahy a pražské periferie se staly během posledních ... 287 Kč Zmizelá Praha Továrny a tovární haly 2.díl - Bečková Kateřina . Zájem veřejnosti o technické památky a stavby industriálního dědictví zaznamenal v posledním desetiletí velký vzestup, a to shodou okolností právě v okamžiku, kdy mnoho továren, výrobních hal a dalších staveb průmyslového dědictví ztratilo původní náplň a bylo nemilosrdně odstraněno. Všechny informace o produktu Kniha Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3.. Úvod » Program » Archiv akcí » Zmizelá Praha: Továrny a tovární haly 2, Smíchov, Jinonice, Holešovice Zmizelá Praha: Továrny a tovární haly 2, Smíchov, Jinonice, Holešovice Datum: Čtvrtek 22.11.2012 Zájem veřejnosti o technické památky a stavby industriálního dědictví zaznamenal v posledním desetiletí velký vzestup, a to shodou okolností právě v okamžiku, kdy mnoho továren, výrobních hal a dalších staveb průmyslového dědictví ztratilo původní náplň a bylo nemilosrdně odstraněno. Kupte knihu Zmizelá Praha Továrny a tovární haly 2. díl ...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Bečková
DIMENZE
3,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 2.: Zmizelá Praha.pdf

POPIS

Zájem veřejnosti o technické památky a stavby industriálního dědictví zaznamenal v posledním desetiletí velký vzestup, a to shodou okolností právě v okamžiku, kdy mnoho továren, výrobních hal a dalších staveb průmyslového dědictví ztratilo původní náplň a bylo nemilosrdně odstraněno. Desítky dalších čekají na osudné rozhodnutí, zda budou shledány vhodné ke konverzi a využity k novým kulturním či komerčním účelům, nebo zbořeny.

Chcete si přečíst knihu?Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 2.: Zmizelá Praha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Bečková. Číst Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 2.: Zmizelá Praha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY