Dům hedvábí

Dům hedvábí - Anthony Horowitz | I15cajalco.com

...ém obchůdku si vyberete z bezpočtu metrů textilu - máme bavlněné látky, teplákovinu, úplety i softshell ... Dům hedvábí / Sherlock Holmes () --- PITAVAL - databáze ... ... .Riflovinu, fleece i hedvábí. Přijďte se přesvědčit na vlastní dotek. Kniha Dům hedvábí Přidat komentář. Medicka19. 10. dubna. Po dlouhé době nejlepší detektivní roman. ... Galanterie Kalců v Brně a Praze - nejširší výběr látek a největší prodejny metrového textilu v České Republice. Nabízíme 5500 druhů kvalitních látek, prodej metrového textilu a galanterie z EU i celého světa. Neust ... Dům hedvábí / Sherlock Holmes () --- PITAVAL - databáze ... ... . Nabízíme 5500 druhů kvalitních látek, prodej metrového textilu a galanterie z EU i celého světa. Neustále doplněné zboží o materiály a dezény dle nejnovějších módních trendů. Dům hedvábí mi opět ke čtení doporučil zdejší systém, jinak bych asi na tuto zajímavou detektivku sama nepřišla. Musím se připojit k ostatním pozitivním komentářům, opravdu moc povedený a zajímavý příběh, který by pěkně zapadl mezi další díla se Sherlockem Holmesem. Dům nechala podle dostupných informací postavit firma Baťa. Šlo vlastně o jakousi dvojici, investorem levé poloviny "Domu hedvábí" byli obchodníci Motyčka a Pekař. V pravé polovině sídlil obuvnický koncern Baťa a měl zde svou prodejnu. Jde o jednu z mála klasických funkcionalistických staveb v Ústí nad Labem. Hedvábí Filtrovat. Seřadit dle 3 ... Dům Látek. O nás; Kariéra; Kamenné prodejny; Infolinka. Látky Mráz s.r.o. Haškova 10 Praha 7 - Letná ... Dům hedvábí. Anthony Horowitz; rok vydání - 2012. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 K č. Sherlock Holmes, nejslavnější soukromý detektiv, se vrací v novém příběhu z pera renomovaného autora thrillerů, detektivek i předloh k detektivním seriálům (Vraždy v Midsomeru, Foylova válka, ad.). ... E-shop metrový textil, látky, metráž Tel.: +420 608 300 930 Email: [email protected] Dům hedvábí. Anthony Horowitz. Četl(a) jsem....

INFORMACE

AUTOR
Anthony Horowitz
DIMENZE
9,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům hedvábí.pdf

POPIS

Sherlock Holmes, nejslavnější soukromý detektiv, se vrací v novém příběhu z pera renomovaného autora thrillerů, detektivek i předloh k detektivním seriálům(Vraždy v Midsomeru, Foylova válka, ad.). Píše se rok 1890 a u dveří bytu číslo 221B v ulici Baker Street zvoní vyděšený obchodník s obrazy - v mrazivých londýnských ulicích ho sleduje záhadný cizinec s čerstvou jizvou v obličeji. Zdánlivě triviální případ, který Sherlocka Holmese zavede z Londýna až do přistěhovaleckých čtvrtí amerického Bostonu, se však záhy mění v drtivou noční můru. Dvojice vyšetřovatelů postupně odhaluje tajemné spiknutí, jehož odhalení hrozí otřást samotnými základy Britského impéria. Anthony Horowitz je renomovaný autor předloh k detektivním seriálům (Vraždy v Midsomeru, Foylova válka a Hercule Poirot) a příběhů pro děti i dospělé z oblasti hororu a fantasy. Ve svém novém románu kongeniálně navazuje na dnes již klasické dílo Arthura Conana Doyla líčící dobrodružství brilantního detektiva Sherlocka Holmese. Anthony Horowitz jako první po mnoha letech získal oficiální svolení od dědiců práv na dílo A. C. Doyla, aby v Domu hedvábí nezapomenutelnou postavu legendárního detektiva opět oživil. Román tak doplňuje slavný kánon případů Sherlocka Holmese a je neocenitelným přírůstkem do knihovničky všech milovníků detektivní literatury.

Chcete si přečíst knihu?Dům hedvábí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anthony Horowitz. Číst Dům hedvábí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY