Ať myši nepláčou

Ať myši nepláčou - Magda Váňová | I15cajalco.com

...tětem a podvědomý strach, že mu nebude moci dopřát všechno, co ... Magda Váňová - Megaknihy.cz ... ... Autorce patří pozornost, neboť do Ať myši nepláčou vměstnala kvantum epizod / námětů pro řadu jiných románů, kterých ovšem sama řadu už napsala. O čem asi budou? 4/20. jan6775. 1 05. ledna. Kniha má čtivý děj a zajímavé zápletky. Nahlíží na povahu žen a jejich manipulaci s muži, tak aby dosáhli svého. Když myši nepláčou, má člověk všeho dostatek. Novinářka a ... Magda Váňová - Megaknihy.cz ... . Když myši nepláčou, má člověk všeho dostatek. Novinářka a výtvarnice Karla o to usiluje celý život. Po rozvodu zůstala sama se synem, který je smyslem jejího života, a má podvědomý strach, že mu nebude moci dopřát všechno, co mají ostatní děti. Ať myši nepláčou je přání hlavní hrdinky románu, která udělala v mládí osudovou chybu a za svou nerozvážnost platí v dalším životě. Po svatbě a narození syna se domnívala, že její manželství je šťastné, ale brzy se rozpadne. Ať myši nepláčou je přání hlavní hrdinky románu, která udělala v mládí osudov...

INFORMACE

AUTOR
Magda Váňová
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Ať myši nepláčou.pdf

POPIS

Ať myši nepláčou je přání hlavní hrdinky románu, která udělala v mládí osudovou chybu a za svou nerozvážnost platí v dalším životě. Po svatbě a narození syna se domnívala, že její manželství je šťastné, ale brzy se rozpadne. Karla žije sama s dítětem a podvědomý strach, že mu nebude moci dopřát všechno, co mají ostatní děti, ji nutí zvolit si práci placené společnice. Původně byla novinářka a tlumočnice a navenek tak stále vystupuje, tučné výdělky jí ale přinášejí jen vztahy k cizím mužům. Ve strachu z existenčního ohrožení si schovává peníze a cenné dary a doufá, že za několik let svým pokladem zajistí sobě i synovi bezstarostnou budoucnost. Tu jí však zničí muži, s kterými se stýká. Žádný z nich jí nepomůže, když se dostane do velkých nesnází a zaskočí ji vážná choroba. Smíří se s tím, že svůj sen o životě, kde myši nepláčou, protože má člověk všeho dostatek, prohrála. Když se ocitne na úplném dně, najednou v sobě objeví silnou vůli a se svou chorobou začne úspěšně bojovat. Nezbytnou změnou života se osvobodí od dřívějších obav a úzkostí a tím se před ní otevřou možnosti, jak dát svému osudu nový smysl.

Chcete si přečíst knihu?Ať myši nepláčou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magda Váňová. Číst Ať myši nepláčou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY