Orcigard

Orcigard - Vladimír Šlechta | I15cajalco.com

...ading.cz Krvavé pohraničí je cyklus fantasy příběhů Vladimíra Šlechty, které se odehrávají v hraničním území mezi teritorii lidí, elfů a skřetů, o nějž se vede neustálý boj ... Orcigard - Vladimír Šlechta - FantasyPlanet ... .. Série Krvavé pohraničí. Knihy jsou seřazeny dle vnitřní chronologie, čísla udávají letopočet v Hraničních zemích. Orcigard je dle mého názoru výborná knížka a kdybych ji měl hodnotit já, tak by dostala přinejmenším 8/10. Je rozhodně akčnější (a řekněme přímočařejší) než Krvavé pohraničí nebo Šílený les, ale na čtivosti jí to rozhodně neubírá! Také mi není jasné, co recenzentovi vadí ... Orcigard - Vladimír Šlechta | Knihy Dobrovský ... . Je rozhodně akčnější (a řekněme přímočařejší) než Krvavé pohraničí nebo Šílený les, ale na čtivosti jí to rozhodně neubírá! Také mi není jasné, co recenzentovi vadí na tom, že Šlechta občas ... Thompson nemůže žít ani s lidmi, ani s elfy. ... Want to Read. Shelving menu Informace / Anotace ke knize: Orcigard. Třetí román ze světa Pohraničí. Po románech Krvavé pohraničí a Šílený les se opět setkáváme s Vladimírem Šlechtou v jeho nové fantasy podobě. Svět Orcigardu obývají především orci a goblini, ale kromě válečníka Stína ve tváři se střetnete i s lidskými hrdiny a v ... Orcigard stále ještě ovládá Alarich Touraine, zvaný Temný mág, jeho moc však slábne. Propukají proti němu povstání, na jeho území vnikají hledači pokladů i lovci orčích skalpů. V těchto bouřlivých časech je do Orcigardu zavlečena Sylvia Viktorina, nejmladší dcera vévody z Barro. Orcigard stále ještě ovládá Alarich Touraine, zvaný Temný mág, jeho moc však slábne. Propukají proti němu povstání, na jeho území vnikají hledači pokladů i lovci orčích skalpů. V těchto bouřlivých časech je do Orcigardu zavlečena Sylvia Viktorina, nejmladší dcera vévody z Barro. Orcigard. série: Likarijská trilogie díl v sérii: 3 kniha patří do světa: Krvavé pohrani ... KONTAKT: Straky na vrbě Horáčkova 1208 Praha 4 14000 [email protected] Orcigard stále ještě ovládá Alarich Touraine, zvaný Temný mág, jeho moc však slábne. Propukají proti němu povstání, na jeho území vnikají hledači pokladů i lovci orčích skalpů. V těchto bouřlivých časech je do Orcigardu zavlečena Sylvia Viktorina, nejmladší dcera vévody z Barro. Orcigard stále ještě ovládá Alarich Touraine, zvaný Temný mág, jeho moc však slábne. Propukají proti němu povstání, na jeho území vnikají hledači pokladů i lovci orčích skalpů. V těchto bouřlivých časech je do Orcigardu .. Orcigard stále ještě ovládá Alarich Touraine, zvaný Temný mág, jeho moc však slábne. Propukají proti němu povstání, na jeho území vnikají hledači pokladů i lovci orčích skalpů. V těchto bouřlivých časech je do Orcigardu zavlečena Sylvia Viktorina, nejmladší dcera vévody z Barro....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Šlechta
DIMENZE
6,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Orcigard.pdf

POPIS

V Orcigardu se kdysi rozkládala říše pterrů, bytostí s lidskými těly a ptačími hlavami. V průběhu věků se Orcigard změnil v obrovskou mokřinu. Rozptýleně tu žijí skřeti, potulují se zde různé nestvůry. Ve starých chrámech, utopených v močálech, se skrývá zlato i cenné artefakty. Orcigard stále ještě ovládá Alarich Touraine, zvaný Temný mág, jeho moc však slábne. Propukají proti němu povstání, na jeho území vnikají hledači pokladů i lovci orčích skalpů. V těchto bouřlivých časech je do Orcigardu zavlečena Sylvia Viktorina, nejmladší dcera vévody z Barro. Aby přežila, musí si hledat spojence a přátele - a to jak v řadách dobrodruhů, tak mezi skřety i nestvůrami.

Chcete si přečíst knihu?Orcigard ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Šlechta. Číst Orcigard Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY