Cesta vášně: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce

Cesta vášně: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce - David Deida | I15cajalco.com

...Cesta vášně - O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce - O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce - David Deida ... Cesta vášně - Gnosis9.net ... . skladem. 62 Kč. doprava od 39 ... Upozorňuji, že nejsem tolik mírná a shovívavá, ale snad pro Vás i tak můj názor na knihu Cesta vášně bude aspoň trosku přínosný. Nová kniha Davida Deidy, autora bestselleru Cesta pravého muže, vábí na vyprávění o vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce. Cesta vášně: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce (978-80-7370-063-8) Kniha - autor David Deida, 180 stran, česky, pevná s přebalem matn ... Cesta vášně - Gnosis9.net ... . Cesta vášně: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce (978-80-7370-063-8) Kniha - autor David Deida, 180 stran, česky, pevná s přebalem matná Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Cesta vášně - O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Své nekonvenční a provokativní učení o vášnivé lásce, sexu a otevírání srdce nepředává na posvátných místech či prostorách, ale po hospodách ... Cesta vášně Autor David Deida. Populární; Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Své nekonvenční a provokativní učení o vášnivé lásce, sexu a otevírání srdce nepředává na posvátných místech či prostorách, ale po hospodách, ba ... Podnázev: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce. Jazyk: Čeština. Nakladatelství: Synergie. Vazba: Pevná s přebalem matná. Stran: 180. ISBN: 978-80-7370-063-8. Rozměry (mm) (výška x šířka x tloušťka): 213 x 141 x 17 Cesta nespoutané ženy. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí. Ale že najít "toho pravého" je úzce provázaná s naší schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Sex jako cesta k Bohu - Probuzení jednoty ducha pomocí dvou těl. Deida David. 329 Kč. 276 Kč. Koupit. Cesta vášně - O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce. Deida David....

INFORMACE

AUTOR
David Deida
DIMENZE
6,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta vášně: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce.pdf

POPIS

Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Své nekonvenční a provokativní učení o vášnivé lásce, sexu a otevírání srdce nepředává na posvátných místech či prostorách, ale po hospodách, barech a na divokých večírcích. V určité fázi života se můžeme dostat do bodu, kdy přes veškerou snahu jen přešlapujeme na místě a k tomu, abychom se posunuli dopředu, potřebujeme pomoc duchovního učitele. Robert takovým učitelem je. S brutální otevřeností mluví ke všem, kdo mají odvahu slyšet, o cestě k Bohu prostřednictvím lásky a sexu. Cesta vášně nám nabízí možnost sledovat postupné zrání žáka pod vedením pozoruhodného mistra a získat inspiraci pro naši vlastní cestu. Autor je znám jako tvůrce bestselleru Cesta pravého muže.

Chcete si přečíst knihu?Cesta vášně: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Deida. Číst Cesta vášně: O vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY