Komunikace a prezentace: Umění mluvit, slyšet a rozumět - 2., doplněné vydání

Komunikace a prezentace: Umění mluvit, slyšet a rozumět - 2., doplněné vydání - Jiří Plamínek | I15cajalco.com

..... Nové vydání je rozšířeno o kapitolu o osobnostních typech, jejich vlivu na průběh komunikace a rady, jak s různými typy jednat, diskutovat či je o něčem ... Kniha: Komunikace a prezentace (Jiří Plamínek) | Martinus ... ... Komunikace a prezentace - Umění mluvit, slyšet a rozumět, 2. vydání ... Komunikace a prezentace - Umění mluvit, slyšet a rozumět, 2. vydání ... Nové vydání je rozšířeno o kapitolu o osobnostních typech, jejich vlivu na průběh komunikace a rady, jak s různými typy jednat, diskutovat či je o něčem přesvědčit. ... Powerpoint, prezentace na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Komunikace a prezentac ... Komunikace a prezentace - Jiří Plamínek od 208 Kč - Heureka.cz ... . ... Powerpoint, prezentace na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Komunikace a prezentace - Umění mluvit, slyšet a rozumět (2. dop. vyd.) Autor: Jiří Plamínek. Kód produktu: ... V novém vydání knihy uznávaného lektora a konzultanta se dozvíte, jak se chovat v nejčastějších komunikačních situacích - když potřebujete něco pochopit, něco vysvětlit, vést s někým rozhovor, řídit ... Komunikace a prezentace - Umění mluvit, slyšet a rozumět - 2. vydání - Plamínek Jiří . Komunikace dnes, kdy většinu věcí děláme ve spolupráci s ostatními, stále více rozhoduje o úspěchu a neúspěchu. Hodnocení žáků 2., doplněné vydání - on-line ... Přesvědčivá prezentace: špičkové rady, tipy a příklady - on-line ————— Komunikace a prezentace: umění mluvit, slyšet a rozumět - on-line ... Komunikace a prezentace Autor: Plamínek, Jiří Nakladatel: Grada EAN: 9788024744841 ISBN: 978-80-247-4484-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2012 (2. vydání) Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Plamínek
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Komunikace a prezentace: Umění mluvit, slyšet a rozumět - 2., doplněné vydání.pdf

POPIS

V dalším vydání knihy uznávaného lektora a konzultanta se dozvíte, jak se chovat v nejčastějších komunikačních situacích - když potřebujete něco pochopit, něco vysvětlit, vést s někým rozhovor, řídit diskusi, zařídit, aby si někdo něco pamatoval, někoho o něčem přesvědčit či dokonce motivovat k určitému jednání. Nové vydání je rozšířeno o kapitolu o osobnostních typech, jejich vlivu na průběh komunikace a rady, jak s různými typy jednat, diskutovat či je o něčem přesvědčit. Čtivý a prakticky zaměřený výklad je prokládán řadou obrázků a příkladů z praxe. Komunikační návyky významně spolurozhodovaly o úspěchu a přežití vlastně od doby, kdy vznikl život. Toto své kouzlo neztratily ani dnes, v moderním světě globálních sítí, všelidských problémů i sdílených nadějí. Poučte se z knihy, jejíž tichou spoluautorkou je současná komunikační praxe.

Chcete si přečíst knihu?Komunikace a prezentace: Umění mluvit, slyšet a rozumět - 2., doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Plamínek. Číst Komunikace a prezentace: Umění mluvit, slyšet a rozumět - 2., doplněné vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY