Všímavý kouč: Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků

Všímavý kouč: Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků - Doug Silsbee | I15cajalco.com

...svého bestselleru Všímavý kouč představuje expert na koučink Doug Silsbee svůj praktický model tz ... Kniha: Všímavý kouč (Doug Silsbee) | Martinus ... ... Kniha Všímavý kouč (Doug Silsbee) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. ... Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků ... Všímavý kouč - Doug Silsbee - [9.5. 2020] Všímavý kouč - sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků, Silsbee Doug, Nové, přepra ... Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků ... .5. 2020] Všímavý kouč - sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků, Silsbee Doug, Nové, přepracované vydání 2012; Praha Maitrea; 345 s. Zánovní! Srovnání cen Kompetence řídících pracovníků ve školství. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 242 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. V tomto zcela přepracovaném a aktualizovaném vydání svého bestselleru Všímavý kouč představuje expert na koučink Doug Silsbee svůj praktický model tzv. Septetu jako ideální nástroj pro vedení koučinkových rozhovorů s výkonnými pracovníky, kouči a jinými profesionály. Model rozlišuje sedm rolí… Pozn. Pro skutečné pochopení je potřeba osobní zkušenost. 2. Vjem-pocit-myšlenka. Doug Silsbee, autor kniky Všímavý kouč, rozlišuje tři prožitkové úrovně, které jsou v předchozí citaci zmíněny jako vjem-pocit-myšlenka. Všímavý kouč - sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků, Silsbee Doug, Nové, přepracované vydání 2012; Praha Maitrea; 345 s. Zánovní! 12.05.2020 Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků V tomto zcela přepracovaném a aktualizovaném vydání svého bestselleru Všímavý kouč ... Kód: 0217358 Všímavý kouč - sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků, Silsbee Doug, Nové, přepracované vydání 2012; Praha Maitrea; 345 s. Zánovní! 12.05.2020...

INFORMACE

AUTOR
Doug Silsbee
DIMENZE
12,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Všímavý kouč: Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků.pdf

POPIS

V tomto zcela přepracovaném a aktualizovaném vydání svého bestselleru Všímavý kouč představuje expert na koučink Doug Silsbee svůj praktický model tzv. Septetu jako ideální nástroj pro vedení koučinkových rozhovorů s výkonnými pracovníky, kouči a jinými profesionály. Model rozlišuje sedm rolí (neboli Hlasů), které může kdokoliv ve své koučinkové roli používat, když vstupuje do dialogů posilujících učení. Jsou to: Mistr, Partner, Tazatel, Reflektující, Učitel, Průvodce a Dohlížitel. V této knize Silsbee osvětluje dynamiku vztahů mezi těmito sedmi rolemi a ukazuje, jak je integrovat do šikovné strategie, kterou lze aplikovat na každý koučinkový rozhovor. Kniha Všímavý kouč je praktickým zdrojem zdokonalování koučinku, nabízejícím užitečná cvičení a ukázkové dialogy pro porozumění a aplikaci Silsbeeho modelu. V průběhu celého textu klade autor značný důraz na znalostsebe sama a všímavost, které jsou integrovány do modelu Septetu. Je to transformativní přístup ke koučinku, který neustále přináší významné a udržitelné výsledky pro řídící pracovníky z první stovky největších korporací v USA (dle žebříčku časopisu FORTUNE), neziskových organizací, ekonomických škol, z oblasti vzdělávání i státní správy.

Chcete si přečíst knihu?Všímavý kouč: Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Doug Silsbee. Číst Všímavý kouč: Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY