Dítě v pravý čas

Dítě v pravý čas - Ian McEwan | I15cajalco.com

...o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Julia nemůže v jejich bytě dál žít a odstěhuje se na venkov k moři ... Dítě v pravý čas - Ian McEwan | Knihy Dobrovský ... . Stephenův vydavatel, člen vlády a dobrý přítel Charles, mu nabídne, aby se ve vládním výboru na ochranu dětí podílel na vzniku nového manuálu. Záhy ho však Charles překvapí sdělením, že je unaven a že odchází z vlády a končí v nakladatelství. Román vypráví o krizi manželství hluboce zasaženého ztrátou dítěte a zároveň popisuje společensko-politickou situaci v Británii 80. let 20. století. McEWAN, Ian : Dítě v pravý čas Přihlaste se Dítě v pravý čas (TV film) Spisovatel ... Dítě v pravý čas - Ian McEwan | Knihy Dobrovský ... . let 20. století. McEWAN, Ian : Dítě v pravý čas Přihlaste se Dítě v pravý čas (TV film) Spisovatel dětských knížek Stephen žije s manželkou Julií, která je učitelkou hudby. Když Stephen nakupuje v supermarketu, během placení u pokladny se ztratí jeho čtyřletá dcerka Kate. Po týdnech hledání je stále nezvěstná. Její rodiče situaci nezvládají. Dítě v pravý čas. 18:05 - 20:00, středa (10. červenec) Herci: K. MacDonaldová, B. Cumberbatch, S. Campbell Drama VB (2017). Stephen je úspěšný spisovatel knih pro děti. Jeho život navždy změní nenadálé zmizení jeho čtyřleté dcerky. V pravý čas. Jsou chvíle, kdy si uvědomíme sílu načasování. Zapůsobí synchronicita. Čtěte nebo poslouchejte Přidejte se k předplatitelům Psychologie.cz a začněte využívat funkci audio. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... "Dítě v pravý čas" můžeme číst jako zprávu o manželské krizi vyvolané rodinnou tragédií. Nebo jej můžeme považovat za kritické zhodnocení školské péče v době vlády Železné lady. Další čtenáře spíš upoutá téměř metafyzický přesah zahrnující debaty o subjektivním vnímání prostoru a času a...

INFORMACE

AUTOR
Ian McEwan
DIMENZE
10,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě v pravý čas.pdf

POPIS

Jestliže chcete být konsternováni, ale současně se pobavit a ožít, přečtěte si tento román anglického spisovatele a scenáristy Iana McEwana. Brilantní spisovatel nabízí dílo fascinující neúnavnou bezprostředností výpovědi, ale i plachou intelektuální hravostí, s jakou zpracovává leitmotiv vlastního vidění tohoto světa - fenomén dětství, fakt narození a existence dítěte v osobním životě člověka i v širších souvislostech.

Chcete si přečíst knihu?Dítě v pravý čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian McEwan. Číst Dítě v pravý čas Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY