Uloupené dílo

Uloupené dílo - Jan Antonín Baťa | I15cajalco.com

... Nové knížectví: román z průkopnického života ... Uloupené dílo - Jan Antonín Baťa - Megaknihy.cz ... . Marek Belza, 2014. ISBN 978-80-87116-31-9; Referencie Objednávejte knihu Uloupené dílo v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Spolupráce - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Koupit Koupit eknihu. Výbor z článků a projevů v letech 1920 - 1936 Vydáno pro spolupracovníky závodů Baťa a.s. The Linked Data Service provides access to common ... Bata, Jan A. [WorldCat Identities] ... .s. The Linked Data Service provides access to commonly found standards and vocabularies promulgated by the Library of Congress. This includes data values and the controlled vocabularies that house them. Datasets available include LCSH, BIBFRAME, LC Name Authorities, LC Classification, MARC codes, PREMIS vocabularies, ISO language codes, and more. Memoárový román Uloupené dílo je vlastně biografií slavné zlínské firmy a jejích hlavních představitelů Zahrnuje rozsáhlé období historie podniku v letech cca 1900 - 1945, tedy od počátků jeho průmyslové činnosti, přes období růstu navzdory všem krizím a historickým zvratům, až po ten konečný, který mu teprve ... Jan Antonín Baťa (11. března 1898 [J. A. Baťa a jeho rodina slavili narozeniny vždy 7. března] Uherské Hradiště - 23. srpna 1965 Batatuba, Brazílie) byl československý a brazilský podnikatel.Po smrti polovlastního bratra Tomáše v roce 1932 se stal v souladu s jeho závětí jediným majitelem akciové společnosti Baťa.Za jeho šéfování od roku 1932 do 1939 zažila firma ... Sledujte filmy a seriály online v HD kvalitě. Stručný popis: Matematiku používáme každý den. Tento seriál, inspirovaný současnými případy, popisuje spolupráci policie a matematiků při řešení těch nejsložitějších případů. Budujme stát pro 40 000 000 lidí. Jan Antonín Baťa. pevná vazba Reprezentativní publikaci Jana Antonína Bati „Budujme stát pro 40 000 000 lidí", jejíž náboj a entusiasmus je velice aktuální a přínosný i v naší... Uloupené dílo - Baťa Jan Antonín - Třetí svazek unikátní edice bohatého a dosud nepublikovaného literárního odkazu vynikajícího československo-brazilského průmyslníka. Je vlastně románovou biografií podniku ve Zlíně a jeho hlavních protagonistů. Zahr Books by or about Jan Antonin Bata Spoluprace by J.A.Bata (1935) Budujmestat pro 40,000,000 Lidi by J.A.Bata (1937) Za Obchoden Kolem Sveta by J.A.Bata (1937) Prumyslove Mesto by J.A.Bata (1939 ... Uherské Hradiště /ROZHOVOR/ - Těžko bychom hledali uherskohradišťského rodáka, který toho v celosvětovém měřítku dokázal více než Jan Antonín Baťa. Na pulty knihkupectví v těchto dnech míří první vydání rukopisu jeho románu, jenž několik desetiletí ležel v šuplíku. Jmenuje se Uloupené dílo. Marie Baťová První dáma Zlína Pavel Hajný r. 2010, str. 207. Přistřižená křídla Jan Rajlich r. 2005, str. 400: Krásný pozdrav ze Zlína, Pohlednice z let 1898-1945 Uloupené dí...

INFORMACE

AUTOR
Jan Antonín Baťa
DIMENZE
8,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Uloupené dílo.pdf

POPIS

Třetí svazek unikátní edice bohatého a dosud nepublikovaného literárního odkazu vynikajícího československo-brazilského průmyslníka. Je vlastně románovou biografií podniku ve Zlíně a jeho hlavních protagonistů. Zahrnuje rozsáhlé období historie podniku v letech cca 1900 - 1945, tedy od počátků jeho průmyslové činnosti, přes období růstu navzdory všem krizím a historickým zvratům, až po ten konečný, který mu teprve zasadil smrtelnou ránu v podobě znárodnění. Nezaměnitelný a rázovitý Baťův styl psaní již čtenáři znají. Opět určitě nebudou zklamáni svižným vyprávěním s prvky zemitého jihomoravského dialektu.

Chcete si přečíst knihu?Uloupené dílo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Antonín Baťa. Číst Uloupené dílo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY