Cesty do třetího rozměru

Cesty do třetího rozměru - Josef Schötter | I15cajalco.com

...kud se do nich správně podíváte, umožní vám, Počet stran: 112 ... Cesty do tretiho rozmeru josef schr tter | Sleviste.cz ... ... Schröter Josef - Cesty do třetího rozměru , v košíku máte 0 ks knih za 0,00 Kč. Toggle navigation AntikvariátPočta.cz Prezentaci pps Cesta do třetího rozměru pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la aaa.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 2,68 MB velká. Líbila se Vám prezentace pps - Cesta do třetího rozměru můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům. Cesty do třetího rozměru (978-80-7281-447-3) Kniha - autor Josef ... Cesty do třetího rozměru (Josef Schötter) od 9.08 ... ... . Cesty do třetího rozměru (978-80-7281-447-3) Kniha - autor Josef Schrötter, 112 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Trojrozměrné obrázky zvané stereogramy jsou zvláštním druhem výtvarného projevu. Je možné je vytvořit ruční malbou nebo prostřednictvím počítače. Pokud se do nich správně podíváte, umožní vám prostorové vidění. Cesty do třetího rozměru Josef Schötter. 299 Kč . 269 Kč ... Stručný životopis. Josef Schrötter vyrůstal v železničářské rodině a v tomto oboru i pracoval převážnou část svého profesního života (obor: zabezpečovací technika v železniční dopravě). Jako malý chlapec pomocí siderického kyvadla určoval budoucím maminkám pohlaví dětí. K alternativní medicíně jej přivedl jeho přítel psychotronik inženýr Aleš Rumler ... Cesty do třetího rozměru s léčivými obrázky Autor: Josef Schrötter Kniha trojrozměrných obrázků zvaných stereogramů našeho předního psychotronika....

INFORMACE

AUTOR
Josef Schötter
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty do třetího rozměru.pdf

POPIS

Trojrozměrné obrázky zvané stereogramy jsou zvláštním druhem výtvarného projevu. Je možné je vytvořit ruční malbou nebo prostřednictvím počítače. Pokud se do nich správně podíváte, umožní vám prostorové vidění. Josef Schrötter patří mezi naše přední psychotroniky a dlouhodobě spolupracuje s měsíčníkem Regenerace. O svojí ojedinělé práci říká: "Pohledem na obrázky v této knize se aktivují obě mozkové hemisféry, což má nesmírně pozitivní vliv na psychický i fyzický stav. Při uvedeném cvičení to může navodit zlepšení mozkových funkcí, intuice a zraku. Obrázky ve druhé části knihy jsem energeticky aktivoval ve smyslu uklidnění, harmonizace organismu a spouštění léčivých procesů. Není nutné se na ně dívat příliš dlouho; stačí nechat na sebe působit jejich energii, jejímž prostřednictvím lze například energetizovat nápoje a léky. Při aplikaci obrázku můžete pocítit teplo, brnění, tlak, vlnění, vánek nebo chlad. Pokud tyto pocity nemáte, nejste zatím na tyto energie citliví. To přijde až po čase, kdy se ve vašem těle uvolní příslušné energetické dráhy."

Chcete si přečíst knihu?Cesty do třetího rozměru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Schötter. Číst Cesty do třetího rozměru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY