Znovuzrozený milenec: Bratrstvo černé dýky 10

Znovuzrozený milenec: Bratrstvo černé dýky 10 - J. R. Ward | I15cajalco.com

...eznadějně zoufalého, vyhublého a ... J ... Znovuzrozený milenec / Bratrstvo černé dýky (10) --- LEGIE ... ... . R. Ward - Bratrstvo černé dýky - 10 Znovuzrozený milenec.pdf. 3 MB +1. J. R. Ward - Bratrstvo černé dýky - 2 Milenec z věčnosti.epub. 357 kB +5 . J. R. Ward - Bratrstvo černé dýky - 1 Milenec z temnot.epub. 357 kB +7. Maly pitaval z velkeho mesta_02 - Milenec.avi ... Znovuzrozený milenec - J. R. Ward. Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a... SERIE: Bratrstvo ... Bratrstvo černé dýky | Baronet.cz ... . Fyzicky sešlého a... SERIE: Bratrstvo černé dýky [1] Milenec z temnot [2] Milenec z věčnosti [3] Probuzený milenec [4] Nalezený milenec [5] Nespoutaný milenec [6] Vyvolený milenec [7] Pomstěný milenec [8] Milenec jen můj [9] Milenka pout zbavená [10] Znovuzrozený milenec [11] Vytoužený milenec [12] Král [13] Prokletý milenec [14] Bestie [15 ... Bratrstvo černé dýky průvodce zasvěceného čtenáře od 130 Kč 1 poptávka. Milenec z temnot 242 Kč. Znovuzrozený milenec 13 poptávek ... Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. ... Znovuzrozený milenec (10; Tohrment) Recenze. Z cyklu Bratrstvo černé dýky Pátý díl ze série Bratrstvo Černé dýky. Další produkty. splňující následující kritéria. Autoři: J.R. Ward ... Znovuzrozený milenec. J.R. Ward Bratrstvo černé dýky 10 BARONET 2012, edice Bratrstvo černé dýky Kniha, čeština, 672 stran . Série Bratrstvo černé dýky: Milenec z temnot (Wrath a Beth) Milenec z věčnosti (Rhage a Mary) Probuzený milenec (Zsadist a Bella) Nalezený milenec (Butch a Marissa) Nespoutaný milenec (Vishous a Jane) Vyvolený milenec (Phury a Cormia) Pomstěný milenec (Rehvenge a Ehlena) Milenec jen můj (John Matthew a Xhex) - vychází 5.10.2011 Z cyklu Bratrstvo černé dýky 7. Milenec jen muj. Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu....

INFORMACE

AUTOR
J. R. Ward
DIMENZE
3,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Znovuzrozený milenec: Bratrstvo černé dýky 10.pdf

POPIS

Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou – uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu – obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu ale Lassiter říká, že se musí naučit milovat jinou, chce-li osvobodit svou dřívější družku, Tohr ví, že už jsou všichni předem odsouzeni… Jenomže pak se mu začne dostávat pod kůži žena s temnou minulostí. Na pozadí běsnící války s bezduchými a s novým klanem upírů, který usiluje o trůn Slepého krále, potýká se Tohr se svou pohřbenou minulostí a velmi žhavou budoucností plnou vášně… ale dokáže popustit uzdu svému srdci a všechny osvobodit?

Chcete si přečíst knihu?Znovuzrozený milenec: Bratrstvo černé dýky 10 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. R. Ward. Číst Znovuzrozený milenec: Bratrstvo černé dýky 10 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY