Ghost Rider: Cesta slz

Ghost Rider: Cesta slz - Clayton Crain, | I15cajalco.com

...ář Ghost Rider se tudíž nemá jak dostat pryč, což je zlé, protože tu není zrovna oblíbený - spousta lidí je tu jeho zásluhou ... Ghost Rider - Cesta slz - - Megaknihy.cz ... . A tak, když nabídnou zástupci nebes Ghost Riderovi svobodu za polapení uprchlého démona, neváhá a vyráží okamžitě na zem. Jenže nevyráží sám. Na místo se řítí i ... Ghost Rider: Cesta slz vás zaručeně nezklame. Jedná se totiž o knihu z pera světoznámého Gartha Ennise. Myslím, že nemá ani cenu ho znovu představovat, protože jeho jméno přesahuje hranice všech možných i nemožných multižánrů ... Ghost Rider: Cesta slz | ComicsDB ... . Myslím, že nemá ani cenu ho znovu představovat, protože jeho jméno přesahuje hranice všech možných i nemožných multižánrů. Ti, kdo chtějí, si o něm můžou přečíst v jiné z mých komiksových recenzí nebo na ... Kniha: Ghost Rider: Cesta slz - Garth Ennis. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... GHOST RIDER. VYBER > KOMIKSY > SUPERHRDINSKÉ > GHOST RIDER. Ghost Rider: Cesta slz-10 % 399 K ... Ghost Rider - Cesta slz. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 399,00 Cena bez DPH 362,73 Kč ... Ghost Rider: Cesta slz je druhým komiksem o jezdci s hořící lebkou, který u nás vyšel v nakladatelství BB/Art. Scénář napsal Garth Ennis, o kresbu se postaral Clayton Crain. Kvalitní český překlad zajistil Štěpán Kopřiva. Jedná se o prequel předchozího komiksu Ghost Rider: Cesta do zatracení....

INFORMACE

AUTOR
Clayton Crain,
DIMENZE
6,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Ghost Rider: Cesta slz.pdf

POPIS

Travis Parham si myslel, že ví, jak vypadá peklo. Jako poručík Konfederační armády se brodil po krk blátem a krví a kolem něj hvízdaly žhavé šrapnely a křičeli umírající vojáci. O dva roky později se Parham pokouší žít nový život a vší silou se snaží zapomenout na zlo, které číhá na dně lidských duší. Jenže jeho pokojný svět je brutálně rozbit na tisíc střepů.Z nepředstavitelných hlubin se vynoří přírodní síla, která se vymyká jeho nejdivočejším snům – ohnivé stvoření, které ví něco málo o zlu… a trochu víc o pomstě.

Chcete si přečíst knihu?Ghost Rider: Cesta slz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clayton Crain,. Číst Ghost Rider: Cesta slz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY