Promyšlené vraždy Agathy Christie

Promyšlené vraždy Agathy Christie - John Curran | I15cajalco.com

...dchoz ... Všechny informace o produktu Kniha Promyšlené vraždy Agathy Christie - John Curran, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Promyšlené vraždy Agathy Christie - John Curran ... Promyšlené vraždy Agathy Christie - John Curran | KOSMAS ... ... . Encyklopedie Agathy Christie Ať už jste skalními fanoušky díla "královny zločinu", nebo jen příležitostnými čtenáři detektivek, vše, co jste kdy potřebovali, potřebujete nebo budete potřebovat vědět o životě a díle Agathy Christie, najdete v této obsáhlé, přehledně vypravené a obrazovým materiálem vybavené knize. Vraždy podle Agathy Christie č.7 - Vražda se nevyplácí ... Vraždy v Midsomeru - Temná tajemství ... AGATHA CHRISTIE. PĚT MALÝCH PRASÁTEK. AUDIOKNIHA - Duration: ... Promyšlené vraždy Agathy Christ ... Přehled dílů — Vraždy podle Agathy Christie — Česká televize ... . Vraždy podle Agathy Christie č.7 - Vražda se nevyplácí ... Vraždy v Midsomeru - Temná tajemství ... AGATHA CHRISTIE. PĚT MALÝCH PRASÁTEK. AUDIOKNIHA - Duration: ... Promyšlené vraždy Agathy Christie - Příběhy a tajemství z jejího archivu. ... 379 Kč. Není skladem. Koupit. Anotace. V publikaci navazující na úspěšné a oceňované Utajené zápisníky Agathy Christie nás znalec a archivář díla královny detektivek John Curran provádí šesti desetiletími její spisovatelské dráhy. Mimo ... Promyšlené vraždy Agathy Christie 5. 1 recenze ; V publikaci navazující na úspěšné a oceňované Utajené zápisníky Agathy Christie nás znalec a archivář díla královny detektivek John Curran provádí šesti desetiletími její spisovatelské dráhy. Mimo jiné popisuje, jak ji vydavatel přemluvil, aby změnila závěr své ... Agatha Mary Clarissa lady Mallowanová, rozená Millerová, obvykle známá jako Agatha Christie (v češtině někdy i přechýleně Christieová, 15. září 1890, Torquay, Spojené království - 12. ledna 1976, Wallingford, Spojené království), občas používající pseudonym Mary Westmacott, byla anglická prozaička, autorka velmi oblíbených kriminálních a detektivních ... Jako e-kniha vychází rovněž Promyšlené vražd...

INFORMACE

AUTOR
John Curran
DIMENZE
4,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Promyšlené vraždy Agathy Christie.pdf

POPIS

V publikaci navazující na úspěšné a oceňované Utajené zápisníky Agathy Christie nás znalec a archivář díla královny detektivek John Curran provádí šesti desetiletími její spisovatelské dráhy. Mimo jiné popisuje, jak ji vydavatel přemluvil, aby změnila závěr své první detektivky Záhada na zámku Styles (v této knize máte zcela poprvé možnost přečíst si původní rozuzlení románu), jak se ve čtyřicátých letech připravovala na to, že se zbaví Hercula Poirota, či o jakých námětech přemýšlela na sklonku svého života, nestihla je však již zrealizovat. Mimo jiné jsou zde opět uvedeny i dvě doposud neznámé povídky z její pozůstalosti – Muž, který věděl a pracovní verze Případu domovnice se slečnou Marplovou.

Chcete si přečíst knihu?Promyšlené vraždy Agathy Christie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Curran. Číst Promyšlené vraždy Agathy Christie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY