Neohlížej se, miláčku a jiné povídky

Neohlížej se, miláčku a jiné povídky - Daphne du Maurier | I15cajalco.com

...il najmä jej román Rebeka z roku 1938.Ak sa láskavý čitateľ už s knihami od tejto autorky stretol, vie, že prísľub je to vskutku reálny ... Lekavé povídky Daphne du Maurier ... . Už názov knihy a tiež prvej poviedky "Neohlížej se ... Neohlížej se, miláčku a jiné povídky Daphne du Maurier. Prolistujte knihu Neohlížej se, miláčku a jiné povídky. Daphne du Maurier. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.9 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Daphne du Maurier vešla do povědomí čtenářů jako autorka romantických ... Neohlížej se, miláčku a jiné povídky Daphne du Maurier. ... Daphne du Maurierová: Neohlížej se, miláčku a jiné povídky ... ... . Daphne du Maurier vešla do povědomí čtenářů jako autorka romantických ... Neohlížej se, miláčku a jiné povídky Daphne du Maurier. Soubor pěti mistrovských textů Daphne du Maurier s prvky hororu. Daphne du Maurier vešla do povědomí čtenářů jako autorka romantických, napínavých příběhů s hororovými nebo vědeckofantastickými rysy. Soubor povídek nazvaný podle první z nich Neohlížej se ... Kniha: Neohlížej se, miláčku a jiné povídky - Daphne du Maurier. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Neohlížej se, miláčku - aneb jak nemá skončit výlet do Itálie. Nejpozději do půlnoci - dovolená tentokrát v Řecku. Čekala jsem zajímavější konec. Případ na hranici - tak nějak po pár stránkách jsem zjistila, že vím, jak to skončí...

INFORMACE

AUTOR
Daphne du Maurier
DIMENZE
7,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Neohlížej se, miláčku a jiné povídky.pdf

POPIS

Daphne du Maurier vešla do povědomí čtenářů jako autorka romantických, napínavých příběhů s hororovými nebo vědeckofantastickými rysy. Soubor povídek nazvaný podle první z nich Neohlížej se, miláčku nijak nevybočuje z řady. Hned úvodní povídka, situovaná do Benátek a inspirovaná autorčinými osobními zážitky z tohoto města, vytvořila skutečně hrůzostrašnou vizi o tomto tajuplném městě na vodní hladině, plném kanálů, rozpadajících se budov a strašidelných opuštěných hotelů plných zahaleného nábytku. Stejně jako jiné autorčiny texty se povídka Neohlížej se, miláčku už dva roky po vydání dočkala filmové adaptace.

Chcete si přečíst knihu?Neohlížej se, miláčku a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daphne du Maurier. Číst Neohlížej se, miláčku a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY