Listy z Kroniky českého betlemářství

Listy z Kroniky českého betlemářství - Vladimír Vaclík | I15cajalco.com

...ství Autor: Vaclík, Vladimír Nakladatel: OFTIS EAN: 9788074051432 ISBN: 978-80-7405-143-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2012 Listy z Kroniky českého betlemářství ... Listy z kroniky českého betlemářství - Vladimír Vaclík ... ... . ... kteří se o rozvoj českého betlemářství přičinili. Připomíná jak tradiční betlemářské lokality a významná muzea, tak především osobnosti, bez kterých by české betlemářství zdaleka nebylo na dnešní úrovni. Kniha tištena na křídovém papíru, obsahuje více než 230 ... Kapitoly z dějin českého betlemářství - od 16. století po dnešek. Popis nakladatele Po úvodních kapitolách věnovaných historii a vzniku čes ... Listy z Kroniky českého betlemářství - Vladimír Vaclík ... ... . Kniha tištena na křídovém papíru, obsahuje více než 230 ... Kapitoly z dějin českého betlemářství - od 16. století po dnešek. Popis nakladatele Po úvodních kapitolách věnovaných historii a vzniku české betlemářské tradice, se autor v této publikaci snaží spíše memoárovou formou vzpomenout a připomenout jednotlivce, kteří se o rozvoj českého betlemářství přičinili. Listy z Kroniky českého betlemářství. ... kteří se o rozvoj českého betlemářství přičinili. Připomíná jak tradiční betlemářské lokality a významná muzea, tak především osobnosti, bez kterých by české betlemářství zdaleka nebylo na dneš...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Vaclík
DIMENZE
9,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Listy z Kroniky českého betlemářství.pdf

POPIS

Po úvodních kapitolách věnovaných historii a vzniku české betlemářské tradice, se autor v této publikaci snaží spíše memoárovou formou vzpomenout a připomenout jednotlivce, kteří se o rozvoj českého betlemářství přičinili. Připomíná jak tradiční betlemářské lokality a významná muzea, tak především osobnosti, bez kterých by české betlemářství zdaleka nebylo na dnešní úrovni. Kniha tištena na křídovém papíru, obsahuje více než 230 doprovodných barevných a černobílých fotomateriálů.

Chcete si přečíst knihu?Listy z Kroniky českého betlemářství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Vaclík. Číst Listy z Kroniky českého betlemářství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY