Řeč těla: Jak poznat, co kdo doopravdyříká

Řeč těla: Jak poznat, co kdo doopravdyříká - James Borg | I15cajalco.com

... kód:- Řeč těla: Jak poznat, co kdo doopravdy říká James Borg Nakladatel: Grada 2012 „Asi jsem nespolečenská, nebo neznám řeč těla, ale já to prostě nikdy nepoznám, jestli mě ten chlap balí, chce do postele, nebo mě bere jen jako kamarádku ... E-kniha: Řeč těla - James Borg | Knihy.ABZ.cz ... . Možná bych měla vyrazit na nějaký kurz," krčí rameny Pavla (30 let). A jak to máš s muži ty? Poznáš, když se jim líbíš, nebo ti to musí prostě říct? Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje „Lidé, kteří řeč těla dobře znají, mohou gest využít a mnohé z nich vyčíst. Otevřeně ale říkám, že ji velmi dobře ovládají i podvodníci. Podle toho, jak se lidé tváří a jak ... Řeč těla: Jak poznat co kdo doopravdy říká - James Borg ... ... . Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje „Lidé, kteří řeč těla dobře znají, mohou gest využít a mnohé z nich vyčíst. Otevřeně ale říkám, že ji velmi dobře ovládají i podvodníci. Podle toho, jak se lidé tváří a jak vypadají, si vybírají potenciální oběti. Mimoděk se na řeč těla spoléhají třeba revizoři v metru. Jo, řeč těla dokáže mnohé naznačit. A v tomhle případě si můžeš být jistá, že máš co do činění s pokrytcem upravujícím skutečnosti pro vlastní dobro. „ Má to co dělat s tím, že lhář se vlastně snaží lež postavit. Lživá řeč těla. Někdy znamená škrábání na nose prostě jen to, že dotyčného něco svědí. ... jak číst řeč těla. Při lži se lidé dotýkají nosu, když jsou nepřátelští, složí ruce na hrudi. ... Pak můžeme zachytit to, co je pro interperetaci řeči těla snad nejdůležitější: změnu. Návod pro muže, jak si správně vyložit řeč ženina těla Rozdílů mezi muži a ženami, co se chování a vyjadřování týče, by se dala najít celá řada. Při seznamování a všeobecně při komunikaci je pak citelně viditelný hlavně jeden z nich. Jak se naučit číst řeč těla. Pochopení řeči těla může vést k upevnění společenských vztahů, neboť v interpersonální komunikaci zaujímá její nonverbální složka až 60% významu. Greene, J. O., & Burleson, B. R. (Eds.). (2003). Handbook of comm... Ten, kdo lže, má sklon dělat rukama gesta až poté, co promluví. Zatímco ten, kdo říká pravdu, gestikuluje už předtím anebo během promluvy. „Lhář toho má příliš mnoho na práci ve své hlavě, dává si dohromady svou odpověď, zjišťuje, jak na ni reagujete, a připravuje si pokračování," vysvětluje Traci Brown. Řeč těla - Jak poznat, co kdo doopravdy říká 2012, J. Borg. Tato kniha změní způsob, jak komunikujete s ostatními. Víte, že více než polovina komunikace mezi lidmi se odehrává pomocí těla?...

INFORMACE

AUTOR
James Borg
DIMENZE
12,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeč těla: Jak poznat, co kdo doopravdyříká.pdf

POPIS

Tato kniha změní způsob, jak komunikujete s ostatními. Víte, že více než polovina komunikace mezi lidmi se odehrává pomocí těla? Síla a vliv "řeči těla" je obrovská. Stačí se pozorně dívat na druhé a zjistíte, co si skutečně myslí. Stejně tak to oni poznají na vás. Kniha "Řeč těla" vás naučí, jak jednoduše vidět a pochopit, stane se z vás expert napozorování gest a postojů lidí a vy se budete kontrolovat a vysílat tak ty správné signály, budete oblíbenější, vaše slova i gesta budou v souladu, naučíte se efektivně poslouchat - porozumět výrazu obličeje, očí i tónu hlasu, zkříženým pažím a dalším postojům. Poznáte, když někdo bude lhát a vy se naučíte lhát tak, aby to ostatní nepoznali. Už nikdy nebudou signály, které k ostatím vysíláte matoucí - všichni budou vědět, co bylo skutečně řečeno. Knihy zvítězila v soutěži BAA - Best Non-Fiction Travel Read Award.

Chcete si přečíst knihu?Řeč těla: Jak poznat, co kdo doopravdyříká ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Borg. Číst Řeč těla: Jak poznat, co kdo doopravdyříká Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY