Život jako hra na osmnáct jamek: Příběhy z golfového greenu

Život jako hra na osmnáct jamek: Příběhy z golfového greenu - Thomas Moore | I15cajalco.com

...ěta golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života ... Autor - Moore - Thomas Moore | Knihy.ABZ.cz ... . Život jako hra na osmnáct jamek, Thomas Moore Podtitul: Příběhy z golfového greenu. Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Anotace. Autor se nezaměřuje na ideu duše, ale na konkrétní způsoby, jak můžeme pečovat o duši v běhu všedního dne. Poučení nachází v mytologii, v Platonových spisech, u renesančních teologů, v lit ... Život jako hra na osmnáct jamek -- Příběhy z golfového greenu ... . Poučení nachází v mytologii, v Platonových spisech, u renesančních teologů, v literatuře romantických básníků i ve Freudově a Jungově psychologii.Jeho úvahy představují poutavou syntézu a ústí v praktických podnětech, jak dopřát duši hloubku. Z tohoto místa stačí pouze další železo na lay up. Důležité je pohlídat si správný směr a vyhnout se vodním překážkám po obou stranách. Pokud se hráč dostane pro ránu do greenu více na pravou stranu fairwaye, tak to ocení jako velkou výhodu vzhledem k otevřenému přístupu na green. Život jako hra na osmnáct jamek 2011, T. Moore Příběhy z golfového greenu Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Život jako hra na osmnáct jamek příběhy z golfového greenu Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Golf hraje v jednotlivých příbězích roli „hry na život", zenového příběhu se skrytým tajemstvím, které musí ... Doskové, stolové a kartové hry (logické hry, hry zručnosti a náhody) Kolektívne športy ; Šport a hry s deťmi ... Proměny Německa a jeden život. Naša cena 22,81 ... Život jako hra na osmnáct jamek - Příběhy z golfového greenu. Příběhy z golfového greenu Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Golf hraje v jednotlivých příbězích roli „hry na život", zenového příběhu se skrytým tajemstvím, které musí čtenář spolu s protagonisty ... Život jako hra na osmnáct jamek (Příběhy z golfového greenu) Thomas Moore • Portál, 2011 ... a která každého z nás po celý život provází, je vědomí vlastní smrtelnosti... Viac o knihe -5% 11,88 € ......

INFORMACE

AUTOR
Thomas Moore
DIMENZE
6,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Život jako hra na osmnáct jamek: Příběhy z golfového greenu.pdf

POPIS

Osmnáct fiktivních příběhů uvádí čtenáře do světa golfu, který je v autorově pojetí zároveň hracím polem (greenem) našeho života. Golf hraje v jednotlivých příbězích roli „hry na život“, zenového příběhu se skrytým tajemstvím, které musí čtenář spolu s protagonisty rozlousknout nebo pochopit, aby nalezl klíč, který se skrývá nejen v přesném úderu a nastavení golfové hole, ale také v postoji a myšlenkovém rozpoložení hráče, v jeho nasměrování vzhledem k vlastnímu životu. Jednotlivé herní situace v golfu jsou autorovi inspirací k jejich rozvíjení ve hře života: hole in one – štěstí ve hře, neštěstí v lásce; falešná hra – zahrávání si se zlem; nestálost ve hře – nestálost v životě a v partnerském vztahu; soustředění na jediný bod – hledání toho podstatného v životě. Thomas Moore, psychoterapeut a spisovatel, žije v Nové Anglii v USA. Pobýval dvanáct let jako mnich v řeholní komunitě. Napsal řadu spisů, které jsou pozoruhodné průnikem témat psychologie archetypů, mytologie a umění. V Portálu vyšly jeho bestsellery Kniha o duši a Kniha o lásce a přátelství a dále Temné noci duše, A psal prstem do písku, Léčebná péče o duši.

Chcete si přečíst knihu?Život jako hra na osmnáct jamek: Příběhy z golfového greenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Moore. Číst Život jako hra na osmnáct jamek: Příběhy z golfového greenu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY