Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové

Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové - Margarethe Hauschková | I15cajalco.com

...há ve třech letech, každý rok probíhá jeden tzv ... Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové - Hauschková ... ... . Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové antropologická východiska: Social hygiejne: Soziale Hygiene: thérapie artistique: Voeding : schets van een voedingsleer op anthroposofische grondslag: Wesen und Aufgabe der Maltherapie: Zur künstlerischen Therapie: Selected Co-authors Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové antropologická východiska Slavnosti stromku vánočního úplná sbírka veskrze... Praktický pěstitel růží pojednání o pěstov ... HAUSCHKA, Margarethe : Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové ... ... Praktický pěstitel růží pojednání o pěstování,... 3 vydání od 290 Kč Láska, medicína a porovnaj ceny v 1 obchode od 11.46 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp LÁSKA, MEDICÍNA A ZÁZRAKY (BERNIE S. SIEGEL) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové - Kniha. Margarethe Hauschková/ Fabula, 192 stran, 258 Kč ... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Vybírejte si Knihy podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece. Sex Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové Tajemství podvědomí Šance pro oči Naplno člověkem Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové Margarethe Hauschková | Fabula (2012) Rytmickou masáž vyvinula spolupracovnice Rudolfa Steinera lékařka Ita Wegmanová jako součást anthroposofické léčby. Hauschková Margarethe - Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové (nakladatelství Fabula, 2012) Hay L. Louise - Barvy a čísla (nakladatelství Pragma, 2009) Hay L. Louise - Miluj svůj život (nakladatelství Grada, 2011) Hay L. Louise - Milujte své tělo (nakladatelství Pragma, 1994) Hay L. Louise - Mocné myšlenky...

INFORMACE

AUTOR
Margarethe Hauschková
DIMENZE
12,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové.pdf

POPIS

Rytmickou masáž vyvinula spolupracovnice Rudolfa Steinera lékařka Ita Wegmanová jako součást anthroposofické léčby. Margarethe Hauschková, autorka této knihy pak z jejího pověření tuto metodu rozpracovala a do konce svého života ji vyučovala. Důležité při této metodě je důraz na dostatečná vodítka anthroposofie, zejména na to, že při ní působíme nejen na fyzické tělo pacienta, ale také na jeho bytostné články, na jeho nehmotná silová těla. Je tedy samozřejmě nutné mít základní znalosti o této spirituální anatomii a fyziognomii člověka. Čtenář se v této knize podrobně seznámí s těmito bytostnými články, se součinností vodního, vzdušného a tepelného organismu a s jednotlivými tělesnými soustavami. Obeznámí se s prováděním rytmické masáže příslušných částí těla a ve třetí části se seznámí s praktickým použitím rytmické masáže při různých druzích onemocnění. Při správném prováděním těchto masáží se dosahuje značných léčebných účinků, případně výrazně podpoříme vlastní léčbu.

Chcete si přečíst knihu?Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margarethe Hauschková. Číst Rytmické masáže podle dr. Ity Wegmanové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY