Lovec draků

Lovec draků - Khaled Hosseini | I15cajalco.com

...iha: Lovec draků (Khaled Hosseini). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Lovec draků - brož ... Lovec draků - Khaled Hosseini | Knihy Dobrovský ... . … stalo se to onoho zamračeného zimního dne roku 1975. Těsně před tím, než Hasan utíká ulovit vítězného draka, aby ho věnoval Amírovi, ke svému největšímu příteli pronáší tuhle větu. Strhující drama ze současného Afghanistánu. Autor, kalifornský lékař, inspirován vlastními vzpomínkami, vypráví příběh osudových zvratů, jimiž jeho hrdina Amír prochází Khaled Hosseini (* 4. března 1965) je americký prozaik a lékař afghánského původu. Hosseiniho románová prvotina z roku 2003, Lovec draků ... Lovec draků / The Kite Runner (2007) | ČSFD.cz ... . března 1965) je americký prozaik a lékař afghánského původu. Hosseiniho románová prvotina z roku 2003, Lovec draků, vydaná v několika desítkách světových jazyků, se svými více než 10 miliony prodanými výtisky řadí mezi světové bestsellery.Jeho druhý román, Tisíce planoucích sluncí, z roku 2007, patří mezi nejprodávanější románové ... Album Lovec draků (MP3-CD). Umělec Martin Sláma. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD-MP3. Ukázky zdarma k poslechu. Afghánistán, 1975: dvanáctiletý Amír zoufale touží po vítězství v místním… Od 80. let proto Khaled Hosseini žije v USA, kde rodina získala azyl. Nejprve vystudoval medicínu a osm let se také věnoval lékařské praxi, současně však už pracoval na své první knize Lovec draků, která se roku 2003 stala okamžitým bestselerem nejen v USA, ale po celém světě. Lovec draků - audiokniha obsahuje příběh plný osudových zvratů v životě afghánského chlapce Amíra, který po útěku z vlasti hledá nový život v emigraci. Knižní prvotina autora afghánského původu vyšla v roce 2003 v nakladatelství Bloomsbury. Na český trh se dostává v letošním roce pod názvem Lovec draků, vydavatelem je nakladatelství Leda. Kniha se stala světovým bestsellerem, který byl přeložen do více než čtyř desítek jazyků. Roku 2007 se kniha dočkala filmové podoby. Objednávejte knihu Lovec draků v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Khaled Hosseini
DIMENZE
11,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovec draků.pdf

POPIS

Afghánistán, 1975: dvanáctiletý Amír zoufale touží po vítězství v místním turnaji papírových draků a jeho věrný přítel Hasan mu slíbí pomoc. Ani jeden z nich však netuší, že toho odpoledne potká Hasana neštěstí, které jim oběma změní život navždy. Amírova rodina po ruské invazi do Afghánistánu uteče do Ameriky, jednoho dne si však Amír uvědomí, že se do rodné země ovládané Tálibánem musí vrátit, aby našel to jediné, co ve světě nezíská: vykoupení.

Chcete si přečíst knihu?Lovec draků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Khaled Hosseini. Číst Lovec draků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY