Hlad jako žádný jiný

Hlad jako žádný jiný - Cole Kresley | I15cajalco.com

...e objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj ... Kniha: Hlad jako žádný jiný (Kresley Cole) | Martinus ... . Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů, vysvobodí se z okovů a vydává se na cestu do Paříže. Informace / Anotace ke knize: Hlad jako žádný jiný. Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů, vysvobodí se z okovů a vydává se na cestu do Paříže. Hlad jako žádný jiný. Kresley Cole. Četl(a) jse ... Kresley Cole: Hlad jako žádný jiný - Děti noci ... . Hlad jako žádný jiný. Kresley Cole. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 5 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Rok jako žádny jiný; Leto jako žádne jiné ... ROK jako žádný jiný. AYLNO Kapitoly 1 - 10 (10) AYLNO Kapitoly 11 - 20 (10) AYLNO Kapitoly 21 - 30 (10) AYLNO Kapitoly 31 - 40 (10) AYLNO Kapitoly 41 - 50 (10) AYLNO Kapitoly 51 - 60 (10) AYLNO Kapitoly 61 - 70 (10) AYLNO Kapitoly 71 - 80 (10) Hlad jako žádný jiný je samostatný příběh s jednoduchou zápletkou, který by se mohl líbit příznivcům série Bratrstva černé dýky od J. R. Ward, Půlnoční rasy od Lary Adrian nebo Strážci temnoty od Alexandry Ivy. Román s vedlejší akční zápletkou bych doporučila spíše dámskému publiku nad patnáct let (věková ... Kniha: Hlad jako žádný jiný (Kresley Cole). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Hlad jako žádný jiný Autor: Kesley Cole. Hlad jako žádní jiní Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové ... Hlad jako žádný jiný 2012; Temné touhy 2013; Závod o život 2013; Nedostižný přízrak 2013; Cena za rozkoš 2006; všech 10 knih autora. Podobné knihy. Otrokyně citů 2014; Kniha Hlad jako žádný jiný je v Hlad jako žádný jiný Prodej skončil. 4,0 Hodnotil 1 uživatel 5 0x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů ... Hlad jako žádný jiný je první román série, ale úvod cyklu tvoří novela Vojevůdcova věčná touha, kterou Baronet prozřetelně včlenil do této knížky, aby o ni nebyly české čtenářky ošizeny. Bohům Odinovi a Freye se zželí udatné válečnice na pokraji smrti a přenesou ji do svého sí...

INFORMACE

AUTOR
Cole Kresley
DIMENZE
11,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlad jako žádný jiný.pdf

POPIS

Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů, vysvobodí se z okovů a vydává se na cestu do Paříže. Tam sice stopu ztrácí, ale nenechá se odradit a hledá svou vyvolenou ženu dál. S hrůznou zjišťuje, že je jí upírka Emmaline Troyová. Lachlain ovšem netuší, že Emma je napůl upírka, napůl valkýra. Unese ji k sobě domů, do Skotska. Při společném životě pak poznávají nejen jeden druhého, ale i každý sám sebe. Plachá a bázlivá Emma se proměňuje v silnou ženu, která ví, co chce. Lachlain je původně odhodlaný, že ji prostě přiměje k tomu, aby žila po jeho boku, ale ve hře zdaleka nejsou pouze jeho přání. Upíři navíc zjistí, kdo Emmaline je, a chtějí ji získat pro sebe… Z cyklu Immortals After Dark (1).

Chcete si přečíst knihu?Hlad jako žádný jiný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cole Kresley. Číst Hlad jako žádný jiný Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY