O velké proměně: Umíráme… a budeme žít dál

O velké proměně: Umíráme… a budeme žít dál - Ruediger Dahlke | I15cajalco.com

...odí se čím dál větší počet dětí, označovaných podle barvy jejich aury jako indigové, křišťálové, apod ... Knihy od: Ruediger Dahlke | preskoly.sk ... . V současnosti je jejich počet odhadován až na 98%. Celá rodina se tam setkala a nebylo to o nějaké tryzně, ale o tom, že ten život jde dál. Odmala jsem viděl celý ten koloběh života od narození až po úmrtí. Ostatně babička mi několikrát opakovala, zejména když měla jít do nemocnice: „Marečku, pod kupou prádla mám peníze na pohřeb a tady ve skříni oblečení do ... Doba různých omezení nám přináší zcela nový pohled na sebe. Už dlouho se mluví o evoluci lidstva. A to, ... O velké proměně (Ruediger Dahlke) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Doba různých omezení nám přináší zcela nový pohled na sebe. Už dlouho se mluví o evoluci lidstva. A to, co se nyní děje vnímám jako součást evoluce. Máme více času zaměřit se na svůj vlastní život. Jakoby každý z nás byl nucen touto situací vnitřně růst, a hledat cesty, jak se naladit na pozitivní emoce, klid, naději na lepší život, který nás čeká,... Co se týče denních pohybových aktivit, jsme na chvostu Evropy. Hýbeme se čím dál méně, jsme více nemocní, trpíme obezitou a dříve umíráme. Obézní je každé 8. dítě, za den neujdeme ani dva kilometry. O nové epidemii zvané nedostatek pohybu se v populaci ví, její fatální ... Profesor Alex Zhavoronkov je přesvědčený, že člověk se může klidně dožít 150 let. Tajemství pokojného stáří se vám ale rozhodně nebude líbit, podle serveru Telegraph vyžaduje totiž velké oběti. Na tom se ostatně shodují i další vědci, kteří tvrdí, že první lidé, kteří se dožijí tak vysokého věku, už chodí mezi námi. Že budou žít dál. Lidem bylo jasné, že my lidé jsme víc než jen součást přírody, že ono „já" v nás, není vázáno na hmotu, že naše vnímání, naše paměť, náš rozum může žít dál. Že nic z toho, čím jsme zde byli a o co jsme usilovali, že se neztrácí. 83. otázka /lépe řečeno úvaha/ - novoroční zamyšlení o cestách citu a rozumu zdenekfritz V prvé řadě bych při této příležitosti rád poděkoval všem, kteří navštívili či navštěvovali v uplynulém roce toto fórum v prosté potřebě na rozšíření svého pohledu na život, svět, spolubližní i sebe sama. CZ » Aktuality ». Proroctví, která se nyní, na konci časů, naplňují 2020-03-31. V rychlosti jsem prošla několik poselství z celkového množství poselství Opravdového života v Bohu, která jsou nám dávána už tolik let, o kterých se domnívám, že jsou proroctvími, která se týkají dnešních událostí v souvislosti s COVID-19....

INFORMACE

AUTOR
Ruediger Dahlke
DIMENZE
6,59 MB
NÁZEV SOUBORU
O velké proměně: Umíráme… a budeme žít dál.pdf

POPIS

Dr. Ruediger Dahlke je nejznámějším autorem v otázkách těla, duše a ducha. Je pionýrem v oblasti výzkumu vztahu mezi duševním nastavením a symptomatikou těla. Jeho knížky o Zákonech osudu nebo Choroba jako cesta jsou milníky na cestě k novému chápání světa a lidstva. Touto knihou o "velké proměně" Dahlke poprvé úplně otevřeně mluví o poslední, rozhodující otázce člověka - o osobním přežívání smrti. Jako lékař a znalec lidské duše mohl počas své dlouholeté praxe v této oblasti nasbírat mnoho vědomostí. Na základě pozoruhodného množství těchto poznatků a vycházeje ze své výzkumné činnosti v oblasti duchovních zákonitostí umírání dospěl k neotřesitelnému přesvědčení: každý jeden z nás bude po odložení svého tělesného obalu žít dál. Mistrovský klíč k pochopení života po smrti a rozhodující dílo k ulehčení procesu umírání!

Chcete si přečíst knihu?O velké proměně: Umíráme… a budeme žít dál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruediger Dahlke. Číst O velké proměně: Umíráme… a budeme žít dál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY