Měla namalované nehty

Měla namalované nehty - Giovanni Miniello | I15cajalco.com

...ě není malé děcko v teplákách, ale pěkná slečna ... Jak malovat nehty s feng shui? Design nehtů. Feng Shui ... ... . Puberta nám klepe na vrátka. ... I kdyby jí zatím měla mít jen na kartičku na oběd a průkazku do knihovny. Vítáme Vás Nails City - v obchodním centru Krakov, Praha 8 Výběr různých motivů, stylů, zdobení (plastické, lakem, gelem, obrázky, kamínky, razítky a jiné) A to vše v příjemném prostředí na objednávku nebo ihned za příznivé ceny. Naše studio se nachází v O.C. Krakov Praha 8. Máme ... Postup modeláže gelových nehtů doma v 10 krocích | Gelové ... ... . Naše studio se nachází v O.C. Krakov Praha 8. Máme otevřeno každý den, včetně sobot a nedělí od 9 do 21 hodin. - měla by nosit celý rok černou barvu oblečení, ale už může chodit bez punčocháčů ... ani nesmí mít výrazně namalované oči. Nehty si může také nalakovat, ale během truchlícího roku je doporučeno použít na nehty nenápadnou barvu, opět je zakázaná červená. V podstatě je to s červenou barvou nepsaný zákon, ale ... Hezky to vypadalo prvních pár dní. Po 4 dnech se mi jeden nehet zlomil, když jsem si je za 3 týdny nechala nechávala sundat, tak už jsem nehtů měla jen 7. Další věc je doplňování nehtů. Většinou se to dělá tak po měsíci, ale ty odrostlé nehty jsou vidět už po 10 dnech a mě to tedy přišlo opravdu ošklivé....

INFORMACE

AUTOR
Giovanni Miniello
DIMENZE
3,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Měla namalované nehty.pdf

POPIS

Lékař Massimo je mužem, milencem, korzárem i ztroskotancem, jak sám ironicky zdůrazňuje. Především však je obratným šermířem ve slovních soubojích a stálým hledačem.Pokouší se zachránit mladičkou pacientku trpící zhoubnou nemocí, své dceři se snaží být milujícím otcem a pro sebe hledá lásku. Jeho citový život je ale trochu zmatený, a když už si myslí, že našel ženu svého života, přichází nečekané rozuzlení... Příběh lásek s nádechem ironie a poezie. Zaujme, nadchne a dojme.

Chcete si přečíst knihu?Měla namalované nehty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Giovanni Miniello. Číst Měla namalované nehty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY