Major Tom a modrý anděl

Major Tom a modrý anděl - David M. Barnett | I15cajalco.com

...ám, co nejdál od ostatních lidí a jejich problémů ... E-kniha: Major Tom a modrý anděl - David M. Barnett ... ... . Proto, jakmile se mu naskytne příležitost opustit Zemi, chopí se jí. V den, kdy zemře David Bowie, se z Thomase stane astronaut major Tom, první člověk, který se vydal... Major Tom a modrý anděl Thomasi Majorovi připadá jeho život nudný a fádní, a jakmile se mu naskytne příležitost opustit Zemi, chopí se jí. V den, kdy zemře David Bowie, se z Thomase stane astronaut major Tom, první člověk, který se vydal na Mars. Major Tom a modrý anděl je další kniha z edice Ev ... E-kniha: Major Tom a modrý anděl - David M. Barnett ... ... . Major Tom a modrý anděl je další kniha z edice Evropská literatura, která vychází u Beta - Dobrovský. Tahle téměř 500 stránková kniha mě velice zaujala svým námětem a o to víc jsem se těšila, až si knihu přečtu. Major Tom a modrý anděl David M. Barnett Nakladatel: Pavel Dobrovský - Beta 2019 Major Tom a modrý anděl Autor: Barnett, David M. Nakladatel: Pavel Dobrovský - Beta EAN: 9788075930699 ISBN: 978-80-7593-069-9 Př...

INFORMACE

AUTOR
David M. Barnett
DIMENZE
10,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Major Tom a modrý anděl.pdf

POPIS

Thomasi Majorovi připadá jeho život nudný a fádní, a jakmile se mu naskytne příležitost opustit Zemi, chopí se jí. V den, kdy zemře David Bowie, se z Thomase stane astronaut major Tom, první člověk, který se vydal na Mars. Vzdaluje se Zemi a užívá si tolik vytouženou samotu. Ale „náhodou“ se jeho osud protkne s životy členů rodiny Ormerodových a Thomas poznává maličkou šedovlasou Gladys a její vnoučata, patnáctiletou starostlivou Ellie a desetiletého Jamese, malého nadějného vědce. A tím se pro majora Toma úplně všechno změní. Otevírá se před ním lidský příběh plný nečekaných zvratů, humoru, lásky a odpouštění.

Chcete si přečíst knihu?Major Tom a modrý anděl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David M. Barnett. Číst Major Tom a modrý anděl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY