Vražedná čísla

Vražedná čísla - John Verdon | I15cajalco.com

... 4B 2014 Movie night - Vražedná čísla - Duration: 0:50 ... Vražedná čísla (2005) | Kinobox.cz ... . Sund3rph0n 164 views. 0:50. Numb3rs: Charlie taking a Polygraph Test - Duration: 3:35. jinnyquest Recommended for you. Seriál Numb3rs online - Špeciálny agent FBI Don Eppes osloví svojho brata, matematického génia Charlesa, aby pomohol FBI vyriešiť matematickými postupmi rôznu škálu zločinov. Seriál Vražedná čísla online ke shlédnutí na sosac.tv. Matematiku používáme každý den. Tento seriál, i ... Seriál Vražedná čísla (Numb3rs) ... .tv. Matematiku používáme každý den. Tento seriál, inspirovaný současnými případy, popisuje spolupráci policie a matematiků při řešení těch nejsložitějších případů. Vražedná čísla (TV seriál) Vražedný chat (S03E11) Projekt Brutus (S03E10) Ochrana přírody (S03E09) Baseball (S03E08) Výpadek proudu (S03E07) Outsider (S03E06) Provoz (S03E05) Špión (S03E04) Původ (S03E03) Vražedná série - část 2. (S03E02) Vražedná série (S03E01) Předávkování (S02E24) Spodní proudy (S02E23) Zpět ke ... Vražedná čísla - české fanouškovské stránky, spousta článků, obrázků Numb3rs on CBS - informace v angličtině o seriálu Without a Trace na oficiálních stránkách televize CBS Numb3rs (a Titles & Air Dates Guide) - přehled dílů seriálu v angličtině Obsah filmu Vražedná čísla Zvláštní agent Don Eppes a jeho tým z losangeleské pobočky FBI vyšetřují s obrovským nasazením široké spektrum závažných kriminálních případů. Don osloví svého bratra, matematického génia Charlieho, aby pomohl FBI vyřešit matematickými postupy ty nejkomplikovanější kauzy. Numb3rs(Vražedná čísla). Don a Charlie jsou bratři. Velice rozdílní bratři. Don je agentem FBI, vyšetřovatelem, kterého světem jsou důkazy a fakta. Mladší Charlie je brilantním matematikem, profesorem na univerzitě, kterého světem jsou matematické rovnice a výpočty pr...

INFORMACE

AUTOR
John Verdon
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedná čísla.pdf

POPIS

Jednoho dne se v poště objeví posměšný dopis končící výzvou: „Vidíš, jak dobře znám tvá tajemství – mysli si číslo.“ Ti, kdo výzvy uposlechnou, brzy zjistí, že autor dopisu velmi přesně odhadl jejich náhodnou volbu. Pro Davea Gurneye, zkušeného vyšetřovatele oddělení vražd newyorské policie, který nedávno odešel do penze a chystá se na severu státu New York začít se svou manželkou Madeleine nový život, tyto dopisy znamenají zprvu cosi podivného, zajímavou hádanku, ta však vzápětí spustí pátrání po sériovém vrahovi. Gurney je k vyšetřování přizván jako „poradce“ a brzy dosáhne průlomu, který místní policii ohromí. S každým krokem protivníka obdařeného takřka jasnovideckými schopnostmi Gurneyovi připadá, že ho začíná dohánět jeho tragická minulost, jeho manželství se dostává k nebezpečné propasti, a nakonec ho ovládne temný, chladný pocit, že narazil na nepřítele, jehož nelze zastavit.

Chcete si přečíst knihu?Vražedná čísla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Verdon. Číst Vražedná čísla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY