Zvuk slunečních hodin

Zvuk slunečních hodin - Hana Andronikova | I15cajalco.com

...n also liked: Tiché ... Zvuk slunečních hodin is a Czech novel, written by Hana Andronikova ... Zvuk slunečních hodin - Knihkupectví Luxor ... . It was first published in 2001. This article about a 2000s novel is a stub. You can help Wikipedia by expanding it. See guidelines for writing about novels. Further suggestions might be found on the article's talk page. Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova. Zvuk slunečních hodin. Hana Andronikova. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 7 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. R ... Zvuk slunečních hodin - Wikipedie ... . Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 7 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Román vynalézavým způsobem spojuje několik rovin a časových pásem - Baťův Zlín, Indii třicátých let, poválečnou Ameriku. Před čtenářem ... Zvuk slunečních hodin Román vynalézavým způsobem spojuje několik rovin a časových pásem - Baťův Zlín, Indii třicátých let, poválečnou Ameriku. Před čtenářem se odvíjí strhující příběh, v jehož centru stojí milostný vztah Tomáše Kepplera a židovské dívky Ráchel viděný očima jejich syna Daniela. COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library staff as they consider how to handle coronavirus ... Román vynalézavým způsobem spojuje několik rovin a časových pásem - Baťův Zlín, Indii třicátých let, poválečnou Ameriku. Před čtenářem se odvíjí strhující příběh, v jehož centru stojí milostný vztah Tomáše Kepplera a židovské dívky Ráchel viděný očima jejich syna Daniela. Hana Andronikova: Zvuk slunečních hodin. Praha, Odeon, 2008 (2. pozměněné vydání), 288 s. Hana Andronikova: Srdce na udici. Brno, Petrov, 2002, 230 s. Úmrtí Hany Andronikovy (* 1967) nedlouho před Vánoci bylo nepřekvapivě zastíněno těmi medializovanějšími. Přestože nepatřila k autorům, kteří otisknou během jednoho ... Zvuk slunečních hodin Autor: Hana ANDRONIKOVA Debutový román Hany Andronikové spojuje několik časových rovin - Prahu v době okupace nacisty, Baťův Zlín, Indii třicátých let 20. století a americké Colorado „současnosti". Zvuk slunečních hodin - když jsem poprvé pohlédla na krásně barevnou obálku knihy - Indku s turbanem na hlavě, která v ruce drží mnoho ptačích klecí, tak jsem začala přemýšlet nad tím, jak moc bude kniha samotná barevná a rozmanitá. A že o rozmanitost není v této knize nouze! Zvuk slunečních hodin Autor: Andronikova, Hana Nakladatel: Odeon EAN: 9788020719089 ISBN: 978-80-207-1908-9 Popis: Elektronická kniha, 304 stran, bez zabezpečení DRM, 0,8 MB ePUB, 2,1 MB Mobi, česky Rok vydání:...

INFORMACE

AUTOR
Hana Andronikova
DIMENZE
4,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvuk slunečních hodin.pdf

POPIS

Knihu mám právě rozečtenou a moc se mi líbí. Ani jsem nečekala, že to bude tak výborné, poutavě psané a propracované čtení, v žádném případě nejde o tuctový příběh s nosnou tematikou Holocaustu. Věřím, že poslední stránky, které mi ještě zbývají, už neporuší nic z dojmu, který jsem dosud získala. České soudobé literatuře se víceméně vyhýbám, mám pocit že osobití autoři kvalitních, ne-povrchních a ne-vyumělkonaých příběhů u nás vymizeli a hle, dočkám se překvapení v podobě Hany Andronikové. Nikde jsem o její tvorbě nic nečetla, až nedávno, v souvislosti s jejím nedávným úmrtím, mi přišel do ruky článek o jejím životě, který zřejmě uměla žít naplno a poctivě. Plná a poctivá je též tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Zvuk slunečních hodin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Andronikova. Číst Zvuk slunečních hodin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY