Jadranská snoubenka navždy

Jadranská snoubenka navždy - Blanka Čechová | I15cajalco.com

...ních zvyklostí. Občas je skóre těsné, ale láska k rybáři Baldovi, moři a zázračnému kraji nakonec zvítězí ... Jadranská snoubenka navždy - Blanka Čechová | Knihy Dobrovský ... ... Kniha: Jadranská snoubenka navždy (Blanka Čechová) | Martinus ... ních zvyklostí. Občas je skóre těsné, ale láska k rybáři Baldovi, moři a zázračnému kraji nakonec zvítězí. Kupte knihu Jadranská snoubenka navždy (Blanka Čechová) s 16 % slevou za 192 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. ...

INFORMACE

AUTOR
Blanka Čechová
DIMENZE
6,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Jadranská snoubenka navždy.pdf

POPIS

Chtěli byste zažít pravou chorvatskou svatbu, kam přijede tři sta hostů, kde se nemluví, nýbrž zpívá, stoly se prohýbají pod vahou laskomin, víno teče proudem - a celé to trvá týden? Jadranská snoubenka, Češka, která se zamilovala ve slunné Dalmácii, právě takovou svatbu chystá a musí se utkat s řadou místních zvyklostí. Občas je skóre těsné, ale láska k rybáři Baldovi, moři a zázračnému kraji nakonec zvítězí.

Chcete si přečíst knihu?Jadranská snoubenka navždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Čechová. Číst Jadranská snoubenka navždy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY