Vše je na svém místě: První lásky a poslední příběhy

Vše je na svém místě: První lásky a poslední příběhy - Oliver Sacks | I15cajalco.com

...ví, kdy se poprvé zamiloval do sodíku, draslíku a chlóru a začal provádět první pokusy, získává zkušenosti se čtením a ... neurolog | i-Senior.cz ... ... Vše je na svém místě Vše je na svém místě Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788074382086. Oliver Sacks ... První lásky a poslední příběhy : Druh sortimentu Kniha : Autor Oliver Sacks : Překladatel ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Vše je na svém místě. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Vše je na svém místě. První lásky a posle ... Kniha: Vše je na svém místě - Oliver Sacks | Knihy.ABZ.cz ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Vše je na svém místě. První lásky a poslední příběhy. SACKS Oliver. Info: Dybbuk, 2019 (1.) - váz., 224 str. Vše je na svém místě. Kdo napsal knihu Vše je na svém místě? Autorem je Oliver Sacks. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... První lásky a poslední příběhy. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení ... Přibližuje své dětství, kdy se poprvé zamiloval do sodíku, draslíku a chlóru a začal provádět ... Kupte knihu Vše je na svém místě (Oliver Sacks) s 30 % slevou za 205 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Ve spolupráci s nezávislým nakladatelstvím dybbuk přinášíme soutěž o knižní novinku Vše je na svém místě: První lásky a poslední příběhy, kterou napsal významný americký neurolog Oliver Sacks. Kupte knihu Vše je na svém místě (Oliver Sacks) s 8 % zľavou za 9.77 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Dybbuk Vše je na svém místě - První lásky a poslední příběhy - Oliver Sacks . Sbírka různorodých esejů, která je oslavou lidské zvědavosti. Přední světový neurolog Oliver Sacks v ní nahlíží z různých úhlů na svůj život a vzpomíná zejména na to, co jej nejvíc ovlivnilo. Sbírka různorodých esejů, která je oslavou lidské zvědavosti. Přední světový neurolog Oliver Sacks v ní nahlíží z různých úhlů na svůj život a vzpomíná zejména na to, co jej nejvíc ovlivnilo. Přibližuje své dětství, kdy se poprvé zamiloval do sodíku, draslíku a chlóru a začal provádět první pokusy (někdy ne zcela povedené, jak dokazovala exploze sklenic ... Přírodu, jaká opravdu je, nikdy nepoznáme. Zato přírodu, jak se nám jeví, poznáváme pořád líp. Zásluhu na tom má nesčetný zástup badatelů, mezi... Vše je na svém místě - Sacks Oliver - Sbírka různorodých esejů, která je oslavou lidské zvědavosti. Přední světový neurolog Oliver Sacks v ní nahlíží z různých úhlů na svůj život a vzpomíná zejména na to, co jej nejvíc ovlivnilo. Přibližuje své dětst Soutěž o knihu Olivera Sackse Vše je na svém místě: První lásky a poslední příběhy | i-Senior.cz Ve spolupráci ...

INFORMACE

AUTOR
Oliver Sacks
DIMENZE
12,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše je na svém místě: První lásky a poslední příběhy.pdf

POPIS

Sbírka různorodých esejů, která je oslavou lidské zvědavosti. Přední světový neurolog Oliver Sacks v ní nahlíží z různých úhlů na svůj život a vzpomíná zejména na to, co jej nejvíc ovlivnilo. Přibližuje své dětství, kdy se poprvé zamiloval do sodíku, draslíku a chlóru a začal provádět první pokusy (někdy ne zcela povedené, jak dokazovala exploze sklenic se špatně zakonzervovanými kvasícími sépiemi), získává první zkušenosti se čtením a knihovnami (knihovna v rodném domě byla jeho nejoblíbenější místností, soupeřila pouze s chemickou laboratoří) a muzei (jednou strávil celou noc v síni fosilních bezobratlých), z nichž se stala celoživotní láska. Autor připomíná některé zajímavé klinické případy ze své praxe, jako byla návštěva odlehlé osady mennonitů, kde se vyskytuje neobvyklý počet tourettiků s různými tiky, nebo epidemii spavého onemocnění se „zastavenými“ pacienty. Popisuje, jak tyto poruchy povětšinou odrážejí pomalu nastávající změny v mozku, kdy dochází k rozrušení samotných základů vědomí a jáství a ke krátkodobému či trvalému pocítění nicoty. Zmiňuje stigma a nepochopení, které takovéto a podobné choroby stále obklopuje, a dotýká se samotného pojetí medicíny, kdy se lékařské techniky a postupy sice změnily, lidský prožitek však nikoli.

Chcete si přečíst knihu?Vše je na svém místě: První lásky a poslední příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oliver Sacks. Číst Vše je na svém místě: První lásky a poslední příběhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY