Chladné břehy: Hledači nebe I.

Chladné břehy: Hledači nebe I. - Sergej Lukjaněnko | I15cajalco.com

...uje na první díl dilogie Hledači nebe - Chladné břehy ... Chladné břehy - luxor.cz ... . Ilmar s mladým Marcusem stále prchají a jejich pouť provází barvitý popis alternativní Evropy, takové, jaká by mohla být, kdyby...Neuvěřitelná cesta podzemím divadla, bitky a úniky, to vše prokládané úvahami, svéráznou Ilmarovou filozofi í a pozvolným Marcusovým dospíváním. Nadchází ráno přímo navazuje na první díl dilogie Hledači nebe - Chladné břehy. Ilmar s mladým Marcusem stále prchají a jejich pouť ... Kniha Chladné břehy | Fantasyobchod.cz ... . Ilmar s mladým Marcusem stále prchají a jejich pouť provází barvitý popis alternativní Evropy, takové, jaká by mohla být, kdyby...Neuvěřitelná cesta podzemím divadla, bitky a úniky, to vše prokládané úvahami, svéráznou Ilmarovou filozofi í a pozvolným Marcusovým dospíváním. Stále fungujeme a balíky balíme rychlostí světla! Objednávky doručíme přes GLS, Českou poštu i Zásilkovnu za 1 - 2 dny.Zasíláme i na Slovensko. Sergej Lukjaněnko je autorem románu Chladné břehy, který je první částí dilogie Hledači nebe.. Jedno nemůžete Ilmarovi odepřít - na zloděje je nebývale počestný. S modlitbami k Sestře a Vykupiteli na rtech prchá z nucených prací společně s Markem, chlapcem ovládajícím Slovo. Hledači nebe. Autoři: Sergej Lukjaněnko. ... SÉRIE: [1] Chladné břehy [2] Nadchází ráno. This dílo is licensed under a Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported License. pocet sql dotazu: 10+ 10dibi |2005 - 2020 www ... Hledači nebe II. Sergej Lukjaněnko; rok vydání - 2012. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 Kč. Nadchází ráno přímo navazuje na první díl dilogie Hledači nebe - Chladné břehy. Ilmar s mladým Marcusem stále prchají a jejich pouť provází barvitý popis alternativní Evropy, takové, jaká by mohla být, kdyby... Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. A ke splnění tohoto cíle se mílovými kroky blíží - tentokrát nám představí dilogii Hledači nebe, tvořenou romány Chladné břehy a Nadchází ráno. Lukjaněnkova tvorba je žánrově neobyčejně pestrá - klasickou fantasy střídá kyberpunk, space operu zase magický realismus. Originální fantasy ruského klasika žánru je úvodním dílem řady Hledači nebe. Přivádí na scénu uprchlého trestance Ilmara ve světě, který je alternativní magickou verzí Evropy. LUKJANENKO, Sergej Vasiljevič : Chladné břehy Chladné břehy - Sergej Lukjaněnko Vloženo 13.6.2012 uživatelem Josef Horký Sergej Lukjaněnko má mezi tuzemskými čtenáři skvělé jméno, každá jeho další kniha tedy v rámci našeho oblíbeného žánru patří mezi nejočekávanější zboží na trhu. Objednávejte knihu Nadchází ráno - Hledači nebe II v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Román Chladné břehy je první částí dilogie Hledači nebe. Autor v něm zavádí své čtenáře na Zemi s poněkud jinými dějinami a tedy i jiným politickým a hospodářským uspořádáním.... Uložit ke srovnání...

INFORMACE

AUTOR
Sergej Lukjaněnko
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Chladné břehy: Hledači nebe I..pdf

POPIS

Román Chladné břehy je první částí dilogie Hledači nebe. Autor v něm zavádísvé čtenáře na Zemi s poněkud jinými dějinami a tedy i jiným politickým a hospodářským uspořádáním. A nutno říci, že tato alternativa rozhodně není nezajímavá. Protřelý zloděj Ilmar je spolu s dalšími odsouzenci odvážentrestaneckou lodí na nucené práce do dolů. Mezi ostatními přitáhne jeho pozornost velmi mladý chlapec a Ilmar s ním uzavře dohodu, že si vzájemně pomohou uprchnout. Tím začne dobrodružná cesta za svobodou a ještě něčím jiným - Ilmar velmi brzy pochopí, že tenhle mladíček je urozený a že má poslání. Aby se dostali z ostrova, musí unést kluzák, a aby unikli pronásledovatelům, musí oba muži prokázat velkou inteligenci a značné schopnosti. Putují mnoha zeměmi a cestou získávají společníky a přátele.

Chcete si přečíst knihu?Chladné břehy: Hledači nebe I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sergej Lukjaněnko. Číst Chladné břehy: Hledači nebe I. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY